Ватсон

31 гра ·турнірні ігри · остання гра 29 бер 2020
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 29 березня 2020, Красное на черном V.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 31
Win-rate 54.8% 17/31
Бали 17.95 з них 1.45 допами · штраф віднято Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 100.0% 1 із 1 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 72.2% 13/18
шериф 33.3% 1/3
мафія 33.3% 2/6
дон 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 18 58.1%
мафія 6 19.4%
дон 4 12.9%
шериф 3 9.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 31 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 12 з 30 Красное на Черном III
У середньому топ-50.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 19 з 50
2018 2 0 12 з 30

fiim · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

19 з 50 топ-38.0%
Красное на черном V 28–29 березня 2020 · fiim · Горлівка ігор 9 · перемог 5 · бали 5.55 · допи +0.55 · штраф — · ПУ 1
0.00 очок fiim
12 з 30 топ-40.0%
Красное на Черном III 18–19 серпня 2018 · fiim · Горлівка ігор 11 · перемог 6 · бали 6.40 · допи +0.90 · штраф −0.50 · ПУ —
3.00 очок fiim
29 з 40 топ-72.5%
Красное на Черном II. Открытый кубок Горловки 17–18 березня 2018 · fiim · Горлівка ігор 11 · перемог 6 · бали 6.00 · допи — · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
18 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · Красное на черном V, 5 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
31 гра · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 6.5% 100.0% 2/2
3 1 3.2% 100.0% 1/1
4 4 12.9% 25.0% 1/4
5 3 9.7% 66.7% 2/3
6 6 19.4% 50.0% 3/6
7 0 0.0% — жодного разу
8 5 16.1% 40.0% 2/5
9 5 16.1% 60.0% 3/5
10 5 16.1% 60.0% 3/5
18 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 5.6% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 16.7% 33.3% 1/3
5 2 11.1% 100.0% 2/2
6 3 16.7% 100.0% 3/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 16.7% 66.7% 2/3
9 2 11.1% 100.0% 2/2
10 4 22.2% 50.0% 2/4
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 66.7% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 33.3% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 33.3% 0.0% 0/2
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 1 16.7% 100.0% 1/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.