Mishutka

16 ігор ·турнірні ігри · остання гра 7 чер 2020
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 7 червня 2020, Randevu 2020.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 16
Win-rate 37.5% 6/16
Бали 6.85 з них 0.85 допами Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 3
ЛХ 2+ 33.3% 1 із 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 1/1
дон 50.0% 1/2
мирний 36.4% 4/11
шериф 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 11 68.8%
шериф 2 12.5%
дон 2 12.5%
мафія 1 6.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 16 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 15 з 20 Randevu 2020
У середньому топ-75.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 15 з 20

fiim · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

15 з 20 топ-75.0%
Randevu 2020 6–7 червня 2020 · fiim · Херсон команда Херсон 5 · особисто 15 з 20 ігор 16 · перемог 6 · бали 7.45 · допи +0.85 · штраф — · ПУ 3
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
16 ігор
Найкращий місяць
червень 2020 — 37.5% (6/16)
Максимум допів за гру
+0.40 · Randevu 2020, Ігри

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
16 ігор · частки рахуються від них
1 4 25.0% 50.0% 2/4
2 1 6.2% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 6.2% 100.0% 1/1
5 3 18.8% 0.0% 0/3
6 2 12.5% 50.0% 1/2
7 2 12.5% 100.0% 2/2
8 2 12.5% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 6.2% 0.0% 0/1
11 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 27.3% 66.7% 2/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 27.3% 0.0% 0/3
6 2 18.2% 50.0% 1/2
7 1 9.1% 100.0% 1/1
8 1 9.1% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 9.1% 0.0% 0/1
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 50.0% 0.0% 0/1
2 1 50.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 100.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 100.0% 1/1
8 1 50.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.