Шантарам.

52 гри ·турнірні ігри · остання гра 12 лип 2020
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 12 липня 2020, Кубок Кузбасса 2020.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 52
Win-rate 44.2% 23/52
Бали 27.15 з них 2.15 допами Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 100.0% 1 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 2/2
мирний 45.5% 15/33
мафія 44.4% 4/9
шериф 25.0% 2/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 33 63.5%
мафія 9 17.3%
шериф 8 15.4%
дон 2 3.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 52 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 15 з 80 SIBERIAN GUNS 2018
У середньому топ-51.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 46 з 50
2019 3 0 34 з 60
2018 1 0 15 з 80
2017 1 0 20 з 50

fiim · 25.00 очок рейтингу

Останні турніри

46 з 50 топ-92.0%
Кубок Кузбасса 2020 11–12 липня 2020 · fiim ігор 10 · перемог 3 · бали 3.30 · допи +0.30 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
34 з 60 топ-56.7%
Хрустальная Маска 2019 28–29 вересня 2019 · fiim ігор 7 · перемог 3 · бали 3.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
—
Континентальная Лига Мафии 2019 13 липня 2019 · fiim ігор 10 · перемог 4 · бали 4.00 · допи — · штраф — · ПУ —
2.00 очок fiim
50 з 100 топ-50.0%
Siberian Guns 2019 9–10 березня 2019 · fiim ігор 0 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
52 гри
Найкращий місяць
березень 2018 — 50.0% (11/22)
Максимум допів за гру
+0.40 · SIBERIAN GUNS 2018, Півфінал

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
52 гри · частки рахуються від них
1 4 7.7% 50.0% 2/4
2 6 11.5% 16.7% 1/6
3 4 7.7% 50.0% 2/4
4 5 9.6% 20.0% 1/5
5 5 9.6% 0.0% 0/5
6 4 7.7% 75.0% 3/4
7 6 11.5% 66.7% 4/6
8 6 11.5% 33.3% 2/6
9 7 13.5% 71.4% 5/7
10 5 9.6% 60.0% 3/5
33 гри за мирний · частки рахуються від них
1 3 9.1% 66.7% 2/3
2 4 12.1% 25.0% 1/4
3 3 9.1% 66.7% 2/3
4 2 6.1% 0.0% 0/2
5 4 12.1% 0.0% 0/4
6 2 6.1% 50.0% 1/2
7 3 9.1% 66.7% 2/3
8 4 12.1% 50.0% 2/4
9 4 12.1% 75.0% 3/4
10 4 12.1% 50.0% 2/4
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 25.0% 50.0% 1/2
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 1 12.5% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 25.0% 0.0% 0/2
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 22.2% 0.0% 0/2
3 1 11.1% 0.0% 0/1
4 1 11.1% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 11.1% 100.0% 1/1
7 3 33.3% 66.7% 2/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 11.1% 100.0% 1/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 100.0% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.