Печенька.

14 ігор ·турнірні ігри · остання гра 9 сер 2020
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 9 серпня 2020, Guns & Voices 2020.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 14
Win-rate 50.0% 7/14
Бали 7.70 з них 0.70 допами Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
мафія 75.0% 3/4
мирний 37.5% 3/8
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 8 57.1%
мафія 4 28.6%
шериф 1 7.1%
дон 1 7.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 14 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 17 з 50 Guns & Voices 2020
У середньому топ-59.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 17 з 50
2019 1 0 59 з 60
2013 1 0 54 з 120

fiim · 6.00 очок рейтингу

Останні турніри

17 з 50 топ-34.0%
Guns & Voices 2020 8–9 серпня 2020 · fiim ігор 12 · перемог 7 · бали 7.70 · допи +0.70 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
59 з 60 топ-98.3%
X-masters 2019 4–6 січня 2019 · fiim ігор 0 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
54 з 120 топ-45.0%
Открытый Кубок Сибири и Урала по игре "Мафия" 23–24 листопада 2013 · fiim ігор 2 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
14 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · Guns & Voices 2020, 8 тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
14 ігор · частки рахуються від них
1 1 7.1% 0.0% 0/1
2 2 14.3% 0.0% 0/2
3 2 14.3% 100.0% 2/2
4 1 7.1% 0.0% 0/1
5 1 7.1% 100.0% 1/1
6 1 7.1% 100.0% 1/1
7 1 7.1% 0.0% 0/1
8 1 7.1% 0.0% 0/1
9 2 14.3% 50.0% 1/2
10 2 14.3% 100.0% 2/2
8 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 2 25.0% 0.0% 0/2
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 1 12.5% 100.0% 1/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 100.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 100.0% 1/1
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 100.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.