Мадлен

14 ігор ·турнірні ігри · остання гра 16 сер 2020
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 16 серпня 2020, Black Sea Cup 2020.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 14
Win-rate 50.0% 7/14
Бали 7.80 з них 0.80 допами Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 2/2
мирний 50.0% 4/8
шериф 50.0% 1/2
мафія 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 8 57.1%
шериф 2 14.3%
мафія 2 14.3%
дон 2 14.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 14 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 32 з 70 Black Sea Cup 2020
У середньому топ-45.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 32 з 70

fiim · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

32 з 70 топ-45.7%
Black Sea Cup 2020 15–16 серпня 2020 · fiim · Одеса команда Grenoble-Meribel Motarret · особисто 32 з 70 ігор 14 · перемог 7 · бали 7.80 · допи +0.80 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
14 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · Black Sea Cup 2020, Тур 3

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
14 ігор · частки рахуються від них
1 2 14.3% 50.0% 1/2
2 3 21.4% 100.0% 3/3
3 1 7.1% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 7.1% 0.0% 0/1
6 2 14.3% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 7.1% 0.0% 0/1
9 1 7.1% 0.0% 0/1
10 3 21.4% 66.7% 2/3
8 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 25.0% 50.0% 1/2
2 2 25.0% 100.0% 2/2
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 12.5% 100.0% 1/1
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 100.0% 1/1
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 1 50.0% 0.0% 0/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.