NeiSto.

11 ігор ·турнірні ігри · остання гра 13 вер 2020
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 13 вересня 2020, Евразия 2020.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 11
Win-rate 63.6% 7/11
Бали 7.80 з них 0.80 допами Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 3/3
мирний 66.7% 4/6
дон 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 6 54.5%
мафія 3 27.3%
дон 2 18.2%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 11 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 13 з 50 Евразия 2020
У середньому топ-26.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 13 з 50

fiim · 9.00 очок рейтингу

Останні турніри

13 з 50 топ-26.0%
Евразия 2020 12–13 вересня 2020 · fiim ігор 11 · перемог 7 · бали 7.80 · допи +0.80 · штраф — · ПУ —
9.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
11 ігор
Максимум допів за гру
+0.20 · Евразия 2020, 1 тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
11 ігор · частки рахуються від них
1 1 9.1% 100.0% 1/1
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 1 9.1% 100.0% 1/1
4 2 18.2% 100.0% 2/2
5 1 9.1% 0.0% 0/1
6 1 9.1% 0.0% 0/1
7 1 9.1% 100.0% 1/1
8 2 18.2% 0.0% 0/2
9 1 9.1% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 33.3% 100.0% 2/2
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 1 33.3% 100.0% 1/1
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.