Кeша.

15 ігор ·турнірні ігри · остання гра 13 вер 2020
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 13 вересня 2020, Кубок Нижнего Новгорода 2020.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 15
Win-rate 53.3% 8/15
Бали 8.90 з них 0.60 допами Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 63.6% 7/11
дон 50.0% 1/2
шериф 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 11 73.3%
шериф 2 13.3%
дон 2 13.3%
мафія 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 15 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 60 Кубок Нижнего Новгорода 2020
У середньому топ-16.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 1 10 з 60

fiim · 14.00 очок рейтингу

Останні турніри

10 з 60 топ-16.7%
Кубок Нижнего Новгорода 2020 фінал 12–13 вересня 2020 · fiim ігор 15 · перемог 8 · бали 8.90 · допи +0.60 · штраф — · ПУ —
14.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
15 ігор
Найкращий місяць
вересень 2020 — 53.3% (8/15)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
15 ігор · частки рахуються від них
1 2 13.3% 100.0% 2/2
2 1 6.7% 100.0% 1/1
3 2 13.3% 50.0% 1/2
4 2 13.3% 0.0% 0/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 6.7% 100.0% 1/1
8 2 13.3% 0.0% 0/2
9 2 13.3% 50.0% 1/2
10 3 20.0% 66.7% 2/3
11 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 18.2% 100.0% 2/2
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 1 9.1% 100.0% 1/1
4 1 9.1% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 9.1% 100.0% 1/1
8 1 9.1% 0.0% 0/1
9 2 18.2% 50.0% 1/2
10 2 18.2% 50.0% 1/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.