Ренуар

116 ігор ·турнірні ігри · остання гра 20 вер 2020
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 20 вересня 2020, Baltic Cup 2020 Серия 2 Рига.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 116
Win-rate 39.7% 46/116
Бали 63.40 з них 6.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 8
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 8 ПУ
Штрафи 0.70

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 57.1% 16/28
дон 54.5% 6/11
мирний 34.3% 23/67
шериф 10.0% 1/10

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 67 57.8%
мафія 28 24.1%
дон 11 9.5%
шериф 10 8.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 16 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий дон* ×1 Кубок "Белых ночей" 2017

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 16 116 ігор
Фіналів 2 12.5% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 9 з 60 Krakow Mafia Open 2019
У середньому топ-78.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 10 з 10
2019 8 1 9 з 60
2018 4 0 40 з 40
2017 3 1 9 з 10

fiim · 55.00 очок рейтингу

Останні турніри

10 з 10 топ-100.0%
Baltic Cup 2020 Серия 2 Рига 20 вересня 2020 · fiim · Рига ігор 10 · перемог 4 · бали 3.50 · допи — · штраф −0.50 · ПУ 1
14 з 20 топ-70.0%
Baltic Mafia Games 2019 21–22 грудня 2019 · fiim · Рига ігор 3 · перемог 3 · бали 3.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
74 з 80 топ-92.5%
MAFIA WORLD CHAMPIONSHIP 2019 6–8 грудня 2019 · fiim ігор 15 · перемог 4 · бали 4.50 · допи +0.50 · штраф — · ПУ —
5.00 очок fiim
52 з 70 топ-74.3%
Saint Peterburg Mafia Open 2019 19–20 жовтня 2019 · fiim ігор 10 · перемог 4 · бали 4.00 · допи +0.20 · штраф −0.20 · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
85 ігор
Найкращий місяць
липень 2019 — 52.9% (9/17)
Максимум допів за гру
+2.00 · Кубок Балтии 2017, 3 ТУР

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
116 ігор · частки рахуються від них
1 11 9.5% 9.1% 1/11
2 10 8.6% 50.0% 5/10
3 12 10.3% 50.0% 6/12
4 10 8.6% 20.0% 2/10
5 15 12.9% 33.3% 5/15
6 13 11.2% 46.2% 6/13
7 8 6.9% 62.5% 5/8
8 11 9.5% 45.5% 5/11
9 17 14.7% 47.1% 8/17
10 9 7.8% 33.3% 3/9
67 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 7.5% 0.0% 0/5
2 5 7.5% 40.0% 2/5
3 7 10.4% 42.9% 3/7
4 8 11.9% 12.5% 1/8
5 10 14.9% 30.0% 3/10
6 5 7.5% 20.0% 1/5
7 4 6.0% 50.0% 2/4
8 5 7.5% 40.0% 2/5
9 13 19.4% 61.5% 8/13
10 5 7.5% 20.0% 1/5
10 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 30.0% 0.0% 0/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 10.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 10.0% 0.0% 0/1
7 1 10.0% 0.0% 0/1
8 4 40.0% 25.0% 1/4
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
28 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 7.1% 50.0% 1/2
2 5 17.9% 60.0% 3/5
3 2 7.1% 100.0% 2/2
4 2 7.1% 50.0% 1/2
5 4 14.3% 25.0% 1/4
6 5 17.9% 80.0% 4/5
7 2 7.1% 100.0% 2/2
8 2 7.1% 100.0% 2/2
9 2 7.1% 0.0% 0/2
10 2 7.1% 0.0% 0/2
11 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 9.1% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 18.2% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 9.1% 100.0% 1/1
6 2 18.2% 50.0% 1/2
7 1 9.1% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 18.2% 0.0% 0/2
10 2 18.2% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.