ХР.

54 гри ·турнірні ігри · остання гра 4 жов 2020
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 4 жовтня 2020, Кубок Орла 2020.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 54
Win-rate 38.9% 21/54
Бали 24.60 з них 1.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 100.0% 2 із 2 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 41.2% 14/34
шериф 40.0% 2/5
мафія 36.4% 4/11
дон 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 34 63.0%
мафія 11 20.4%
шериф 5 9.3%
дон 4 7.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 9 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 9 54 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 17 з 40 Black & Red OPEN 2017
У середньому топ-59.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 35 з 70
2019 2 0 31 з 60
2018 4 0 43 з 70
2017 2 0 17 з 40

fiim · 24.00 очок рейтингу

Останні турніри

35 з 70 топ-50.0%
Кубок Орла 2020 3–4 жовтня 2020 · fiim ігор 10 · перемог 5 · бали 5.90 · допи +0.90 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
—
Континентальная Лига Мафии 2019 13 липня 2019 · fiim ігор 10 · перемог 4 · бали 4.25 · допи +0.25 · штраф — · ПУ 1
2.00 очок fiim
31 з 60 топ-51.7%
Orel Mafia Open 2019 13–14 квітня 2019 · fiim ігор 3 · перемог 1 · бали 1.00 · допи — · штраф — · ПУ —
2.00 очок fiim
46 з 60 топ-76.7%
Кубок Смоленска 2018 8–9 грудня 2018 · fiim ігор 3 · перемог 1 · бали 1.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
52 гри
Найкращий місяць
листопад 2018 — 30.0% (6/20)
Максимум допів за гру
+0.30 · Кубок Орла 2020, 4 тур
Найбільший штраф
−1.00 · North Cup 2017, 12 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
54 гри · частки рахуються від них
1 6 11.1% 16.7% 1/6
2 8 14.8% 62.5% 5/8
3 5 9.3% 80.0% 4/5
4 3 5.6% 0.0% 0/3
5 7 13.0% 28.6% 2/7
6 4 7.4% 50.0% 2/4
7 1 1.9% 0.0% 0/1
8 4 7.4% 50.0% 2/4
9 8 14.8% 50.0% 4/8
10 8 14.8% 12.5% 1/8
34 гри за мирний · частки рахуються від них
1 4 11.8% 0.0% 0/4
2 6 17.6% 66.7% 4/6
3 5 14.7% 80.0% 4/5
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 5.9% 0.0% 0/2
6 4 11.8% 50.0% 2/4
7 1 2.9% 0.0% 0/1
8 1 2.9% 0.0% 0/1
9 8 23.5% 50.0% 4/8
10 3 8.8% 0.0% 0/3
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 40.0% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 40.0% 0.0% 0/2
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 18.2% 50.0% 1/2
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 9.1% 0.0% 0/1
5 4 36.4% 25.0% 1/4
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 27.3% 33.3% 1/3
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.