Тэффи

158 ігор ·турнірні ігри · остання гра 18 жов 2020
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 18 жовтня 2020, Berlin Mafia Open 2020.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 158
Win-rate 51.3% 81/158
Бали 97.95 з них 12.95 допами · штраф віднято Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 9
ЛХ 2+ 66.7% 6 із 9 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 12/18
мафія 54.3% 19/35
мирний 48.9% 46/94
шериф 36.4% 4/11

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 94 59.5%
мафія 35 22.2%
дон 18 11.4%
шериф 11 7.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 19 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Berlin Winter Cup 2018
Номінації
Найкращий дон* ×1 German Mafia Cup 2018
Найчастіше ПУ ×1 Открытый чемпионат Лондона 2019

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 19 158 ігор
Фіналів 5 26.3% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 40 Berlin Winter Cup 2018
У середньому топ-39.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 2 0 11 з 70
2019 8 2 6 з 50
2018 8 3 3 з 40
2017 1 0 11 з 20

fiim · 116.00 очок рейтингу

Останні турніри

20 з 20 топ-100.0%
Berlin Mafia Open 2020 17–18 жовтня 2020 · fiim · Берлін ігор 15 · перемог 5 · бали 5.45 · допи +0.45 · штраф — · ПУ 1
4.00 очок fiim
11 з 70 топ-15.7%
Winter Cup Berlin 2020 15–16 лютого 2020 · fiim · Берлін ігор 10 · перемог 8 · бали 8.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
20.00 очок fiim
—
Золото Рейна 2019 23–24 листопада 2019 · fiim · Аа́хен команда Теорема Байеса ігор 12 · перемог 4 · бали 4.75 · допи +0.75 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
—
True Team Battle 2019 2–3 листопада 2019 · fiim · Гамбурґ команда Город Греха ігор 6 · перемог 4 · бали 4.60 · допи +0.60 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
151 гра
Найкращий місяць
квітень 2018 — 48.1% (13/27)
Максимум допів за гру
+2.00 · German Mafia Cup 2017, 8 Серія
Найбільший штраф
−1.00 · German Mafia Cup 2017, 8 Серія
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
158 ігор · частки рахуються від них
1 17 10.8% 52.9% 9/17
2 11 7.0% 27.3% 3/11
3 14 8.9% 35.7% 5/14
4 10 6.3% 60.0% 6/10
5 19 12.0% 78.9% 15/19
6 23 14.6% 43.5% 10/23
7 13 8.2% 61.5% 8/13
8 17 10.8% 52.9% 9/17
9 21 13.3% 52.4% 11/21
10 13 8.2% 38.5% 5/13
94 гри за мирний · частки рахуються від них
1 10 10.6% 50.0% 5/10
2 7 7.4% 28.6% 2/7
3 9 9.6% 33.3% 3/9
4 5 5.3% 80.0% 4/5
5 13 13.8% 84.6% 11/13
6 15 16.0% 40.0% 6/15
7 6 6.4% 33.3% 2/6
8 8 8.5% 50.0% 4/8
9 13 13.8% 53.8% 7/13
10 8 8.5% 25.0% 2/8
11 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 27.3% 66.7% 2/3
2 2 18.2% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 9.1% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 9.1% 0.0% 0/1
7 2 18.2% 50.0% 1/2
8 2 18.2% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
35 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 8.6% 33.3% 1/3
2 2 5.7% 0.0% 0/2
3 4 11.4% 50.0% 2/4
4 2 5.7% 50.0% 1/2
5 4 11.4% 50.0% 2/4
6 4 11.4% 75.0% 3/4
7 2 5.7% 100.0% 2/2
8 4 11.4% 75.0% 3/4
9 5 14.3% 40.0% 2/5
10 5 14.3% 60.0% 3/5
18 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 5.6% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 5.6% 0.0% 0/1
4 2 11.1% 50.0% 1/2
5 2 11.1% 100.0% 2/2
6 3 16.7% 33.3% 1/3
7 3 16.7% 100.0% 3/3
8 3 16.7% 66.7% 2/3
9 3 16.7% 66.7% 2/3
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.