Фестиваль

12 ігор ·турнірні ігри · остання гра 13 вер 2020
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 13 вересня 2020, Almaty Open Cup 2020.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 12
Win-rate 25.0% 3/12
Бали 3.50 з них 0.50 допами Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 50.0% 1/2
мирний 25.0% 2/8
шериф 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 8 66.7%
шериф 2 16.7%
мафія 2 16.7%
дон 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 12 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 68 з 70 Almaty Open Cup 2020
У середньому топ-97.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 68 з 70

fiim · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

68 з 70 топ-97.1%
Almaty Open Cup 2020 12–13 вересня 2020 · fiim · Алмати ігор 12 · перемог 3 · бали 3.50 · допи +0.50 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
12 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · Almaty Open Cup 2020, ПФ 1 тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
12 ігор · частки рахуються від них
1 2 16.7% 0.0% 0/2
2 1 8.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 16.7% 100.0% 2/2
5 2 16.7% 0.0% 0/2
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 1 8.3% 0.0% 0/1
8 1 8.3% 0.0% 0/1
9 1 8.3% 100.0% 1/1
10 1 8.3% 0.0% 0/1
8 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 1 12.5% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 12.5% 100.0% 1/1
5 2 25.0% 0.0% 0/2
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 12.5% 0.0% 0/1
9 1 12.5% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 50.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 0.0% 0/1
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.