Борисов.

113 ігор ·турнірні ігри · остання гра 22 лис 2020
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 22 листопада 2020, ФИНАЛ КУБКА РОССИИ 2020.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 113
Win-rate 41.6% 47/113
Бали 67.95 з них 12.05 допами · штраф віднято Середній доп: 0.11
ПУ · перший убитий 14
ЛХ 2+ 57.1% 8 із 14 ПУ
Штрафи 0.40

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 12/18
дон 58.3% 7/12
мирний 34.8% 23/66
шериф 29.4% 5/17

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 66 58.4%
мафія 18 15.9%
шериф 17 15.0%
дон 12 10.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 14 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
MVP ×1 Partigiano Coppa 2018
Найкращий гравець міста ×2 Big Ben High Level 2020 Москва 1 · The King Of The Mountain 2018
Найчастіше ПУ ×1 Big Ben High Level 2020 Москва 1

Підсумки за турнірами

Турнірів 14 113 ігор
Фіналів 5 35.7% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 40 Partigiano Coppa 2018
У середньому топ-47.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 5 1 6 з 10
2019 2 2 7 з 50
2018 4 1 6 з 40
2017 1 1 7 з 60
2016 2 0 49 з 60

fiim · 116.00 очок рейтингу

Останні турніри

13 з 20 топ-65.0%
ФИНАЛ КУБКА РОССИИ 2020 21–22 листопада 2020 · fiim ігор 10 · перемог 4 · бали 5.10 · допи +1.10 · штраф — · ПУ 1
18.00 очок fiim
7 з 10 топ-70.0%
Кубок России 2020, Центральная Конференция, Москва, ПФ 4 листопада 2020 · fiim · Кубок России 2020, Центральная Конференция, Москва, ПФ, етап 1 ігор 10 · перемог 4 · бали 4.60 · допи +0.60 · штраф — · ПУ 1
9 з 50 топ-18.0%
Царь горы 2020 фінал 10–11 жовтня 2020 · fiim ігор 14 · перемог 7 · бали 9.00 · допи +1.40 · штраф — · ПУ 3
14.00 очок fiim
35 з 40 топ-87.5%
All Stars 2020 12–13 вересня 2020 · fiim ігор 11 · перемог 3 · бали 4.05 · допи +0.95 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
71 гра
Найкращий місяць
березень 2017 — 60.0% (9/15)
Максимум допів за гру
+2.00 · All STARS Cup 2017, 6 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
113 ігор · частки рахуються від них
1 11 9.7% 18.2% 2/11
2 16 14.2% 25.0% 4/16
3 11 9.7% 54.5% 6/11
4 15 13.3% 60.0% 9/15
5 12 10.6% 58.3% 7/12
6 13 11.5% 30.8% 4/13
7 7 6.2% 28.6% 2/7
8 12 10.6% 41.7% 5/12
9 12 10.6% 41.7% 5/12
10 4 3.5% 75.0% 3/4
66 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 7 10.6% 14.3% 1/7
2 8 12.1% 12.5% 1/8
3 5 7.6% 60.0% 3/5
4 8 12.1% 50.0% 4/8
5 7 10.6% 57.1% 4/7
6 7 10.6% 0.0% 0/7
7 3 4.5% 33.3% 1/3
8 9 13.6% 44.4% 4/9
9 11 16.7% 36.4% 4/11
10 1 1.5% 100.0% 1/1
17 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 5.9% 0.0% 0/1
2 2 11.8% 0.0% 0/2
3 3 17.6% 33.3% 1/3
4 2 11.8% 50.0% 1/2
5 2 11.8% 0.0% 0/2
6 3 17.6% 66.7% 2/3
7 2 11.8% 50.0% 1/2
8 1 5.9% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 5.9% 0.0% 0/1
18 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 5.6% 100.0% 1/1
2 4 22.2% 75.0% 3/4
3 2 11.1% 50.0% 1/2
4 2 11.1% 50.0% 1/2
5 2 11.1% 100.0% 2/2
6 1 5.6% 100.0% 1/1
7 2 11.1% 0.0% 0/2
8 2 11.1% 50.0% 1/2
9 1 5.6% 100.0% 1/1
10 1 5.6% 100.0% 1/1
12 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 16.7% 0.0% 0/2
2 2 16.7% 0.0% 0/2
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 3 25.0% 100.0% 3/3
5 1 8.3% 100.0% 1/1
6 2 16.7% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 8.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.