Dante.

55 ігор ·турнірні ігри · остання гра 29 лис 2020
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 29 листопада 2020, 4MAFIA OPEN 2020.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 55
Win-rate 47.3% 26/55
Бали 33.55 з них 4.95 допами Середній доп: 0.09
ПУ · перший убитий 7
ЛХ 2+ 42.9% 3 із 7 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 85.7% 6/7
шериф 60.0% 3/5
мирний 41.2% 14/34
мафія 33.3% 3/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 34 61.8%
мафія 9 16.4%
дон 7 12.7%
шериф 5 9.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 7 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Syndicate Open 2018
Номінації
Найкращий гравець міста ×1 Syndicate Open 2018
Найчастіше ПУ ×1 4MAFIA OPEN 2020

Підсумки за турнірами

Турнірів 7 55 ігор
Фіналів 4 57.1% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 24 Syndicate Open 2018
У середньому топ-45.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 3 2 5 з 40
2019 2 0 21 з 40
2018 1 1 3 з 24
2015 1 1 10 з 20

fiim · 52.00 очок рейтингу

Останні турніри

5 з 40 топ-12.5%
4MAFIA OPEN 2020 фінал 28–29 листопада 2020 · fiim ігор 16 · перемог 9 · бали 11.16 · допи +1.60 · штраф — · ПУ 4 Найчастіше ПУ
13.00 очок fiim
10 з 20 топ-50.0%
Syndicate Open 2020 фінал 31 жовтня – 1 листопада 2020 · fiim ігор 16 · перемог 6 · бали 6.66 · допи +0.20 · штраф — · ПУ 2
8.00 очок fiim
20 з 40 топ-50.0%
Кубок Черного Дракона 2020 28–29 березня 2020 · fiim ігор 13 · перемог 6 · бали 6.25 · допи +0.25 · штраф — · ПУ 1
4.00 очок fiim
30 з 33 топ-90.9%
Открытый кубок Хабаровска "4MAFIA OPEN" 2019 30 листопада – 1 грудня 2019 · fiim ігор 0 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
55 ігор
Найкращий місяць
листопад 2020 — 46.9% (15/32)
Максимум допів за гру
+2.00 · MAF BATTLE 2015, Фінал (×1.3)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
55 ігор · частки рахуються від них
1 6 10.9% 0.0% 0/6
2 4 7.3% 25.0% 1/4
3 3 5.5% 33.3% 1/3
4 8 14.5% 75.0% 6/8
5 5 9.1% 40.0% 2/5
6 7 12.7% 57.1% 4/7
7 7 12.7% 57.1% 4/7
8 4 7.3% 50.0% 2/4
9 5 9.1% 60.0% 3/5
10 6 10.9% 50.0% 3/6
34 гри за мирний · частки рахуються від них
1 4 11.8% 0.0% 0/4
2 3 8.8% 33.3% 1/3
3 1 2.9% 0.0% 0/1
4 5 14.7% 60.0% 3/5
5 4 11.8% 25.0% 1/4
6 4 11.8% 75.0% 3/4
7 4 11.8% 50.0% 2/4
8 2 5.9% 50.0% 1/2
9 3 8.8% 33.3% 1/3
10 4 11.8% 50.0% 2/4
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 0.0% 0/1
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 11.1% 0.0% 0/1
2 1 11.1% 0.0% 0/1
3 1 11.1% 100.0% 1/1
4 1 11.1% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 22.2% 0.0% 0/2
7 1 11.1% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 22.2% 50.0% 1/2
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 28.6% 100.0% 2/2
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.