Одуванчик 32.

32 гри ·турнірні ігри · остання гра 13 гру 2020
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 13 грудня 2020, Кубок Смоленска 2020.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 32
Win-rate 25.0% 8/32
Бали 8.45 з них 0.95 допами · штраф віднято Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 50.0% 1 із 2 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 50.0% 1/2
мафія 42.9% 3/7
мирний 21.1% 4/19
шериф 0.0% 0/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 19 59.4%
мафія 7 21.9%
шериф 4 12.5%
дон 2 6.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 32 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 34 з 60 Кубок Смоленска 2020
У середньому топ-83.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 3 0 34 з 60

fiim · 9.00 очок рейтингу

Останні турніри

34 з 60 топ-56.7%
Кубок Смоленска 2020 12–13 грудня 2020 · fiim ігор 12 · перемог 5 · бали 5.57 · допи +0.75 · штраф −0.50 · ПУ 2
3.00 очок fiim
69 з 70 топ-98.6%
Кубок Орла 2020 3–4 жовтня 2020 · fiim ігор 10 · перемог 1 · бали 1.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
48 з 50 топ-96.0%
Кубок Брянска 2020 5–6 вересня 2020 · fiim ігор 10 · перемог 2 · бали 2.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
22 гри
Максимум допів за гру
+0.30 · Кубок Смоленска 2020, 10 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
32 гри · частки рахуються від них
1 3 9.4% 0.0% 0/3
2 5 15.6% 20.0% 1/5
3 4 12.5% 25.0% 1/4
4 1 3.1% 0.0% 0/1
5 2 6.2% 50.0% 1/2
6 3 9.4% 0.0% 0/3
7 3 9.4% 66.7% 2/3
8 4 12.5% 25.0% 1/4
9 3 9.4% 33.3% 1/3
10 4 12.5% 25.0% 1/4
19 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 15.8% 0.0% 0/3
2 4 21.1% 25.0% 1/4
3 2 10.5% 0.0% 0/2
4 1 5.3% 0.0% 0/1
5 2 10.5% 50.0% 1/2
6 2 10.5% 0.0% 0/2
7 2 10.5% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 10.5% 50.0% 1/2
10 1 5.3% 0.0% 0/1
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 50.0% 0.0% 0/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 0.0% 0/1
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 28.6% 50.0% 1/2
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 2 28.6% 50.0% 1/2
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 0.0% 0/1
7 1 50.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.