Ягода.

65 ігор ·турнірні ігри · остання гра 19 гру 2020
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 19 грудня 2020, Дети могут быть только мирными 2020.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 65
Win-rate 53.8% 35/65
Бали 57.40 з них 3.40 допами Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 6
ЛХ 2+ 33.3% 2 із 6 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 75.0% 3/4
мирний 55.8% 24/43
дон 50.0% 2/4
мафія 42.9% 6/14

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 43 66.2%
мафія 14 21.5%
шериф 4 6.2%
дон 4 6.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 12 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 12 65 ігор
Фіналів 1 8.3% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 90 Кубок Юга 2018
У середньому топ-50.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 2 0 42 з 70
2018 4 1 10 з 90
2017 2 0 13 з 60
2016 1 0 26 з 80
2015 2 0 15 з 80
2013 1 0 13 з 30

fiim · 69.00 очок рейтингу

Останні турніри

42 з 70 топ-60.0%
Дети могут быть только мирными 2020 19 грудня 2020 · fiim ігор 6 · перемог 3 · бали 3.30 · допи +0.30 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
72 з 110 топ-65.5%
IV Кубок Юга 1–2 серпня 2020 · fiim ігор 7 · перемог 3 · бали 4.00 · допи +1.00 · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim
49 з 60 топ-81.7%
Открытый Чемпионат Грузии "Кубок Tkemali Tour 2018" 25–26 серпня 2018 · fiim · Тбілісі ігор 3 · перемог 1 · бали 1.00 · допи — · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim
10 з 90 топ-11.1%
Кубок Юга 2018 фінал 21–22 липня 2018 · fiim ігор 7 · перемог 3 · бали 3.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
21.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
65 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
65 ігор · частки рахуються від них
1 7 10.8% 85.7% 6/7
2 10 15.4% 60.0% 6/10
3 10 15.4% 50.0% 5/10
4 4 6.2% 50.0% 2/4
5 9 13.8% 44.4% 4/9
6 6 9.2% 33.3% 2/6
7 4 6.2% 75.0% 3/4
8 2 3.1% 50.0% 1/2
9 8 12.3% 37.5% 3/8
10 5 7.7% 60.0% 3/5
43 гри за мирний · частки рахуються від них
1 4 9.3% 100.0% 4/4
2 6 14.0% 50.0% 3/6
3 2 4.7% 50.0% 1/2
4 4 9.3% 50.0% 2/4
5 8 18.6% 37.5% 3/8
6 4 9.3% 50.0% 2/4
7 2 4.7% 100.0% 2/2
8 2 4.7% 50.0% 1/2
9 7 16.3% 42.9% 3/7
10 4 9.3% 75.0% 3/4
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 0.0% 0/1
14 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 21.4% 66.7% 2/3
2 3 21.4% 66.7% 2/3
3 3 21.4% 33.3% 1/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 7.1% 100.0% 1/1
6 2 14.3% 0.0% 0/2
7 1 7.1% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 7.1% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 4 100.0% 50.0% 2/4
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.