Joker

44 гри ·турнірні ігри · остання гра 26 гру 2020
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 26 грудня 2020, Israel Mafia Battle 2020.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 44
Win-rate 40.9% 18/44
Бали 18.65 з них 1.80 допами · штраф віднято Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 50.0% 2 із 4 ПУ
Штрафи 1.15

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 83.3% 5/6
шериф 40.0% 2/5
мирний 37.0% 10/27
дон 16.7% 1/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 27 61.4%
мафія 6 13.6%
дон 6 13.6%
шериф 5 11.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 44 гри
Фіналів 1 33.3% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 40 Февральская революция 2020
У середньому топ-58.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 3 1 10 з 40

fiim · 6.00 очок рейтингу

Останні турніри

—
Israel Mafia Battle 2020 25–26 грудня 2020 · fiim ігор 18 · перемог 8 · бали 8.70 · допи +0.70 · штраф — · ПУ 1
10 з 40 топ-25.0%
Февральская революция 2020 фінал 28–29 лютого 2020 · fiim · Нетанья ігор 16 · перемог 8 · бали 7.70 · допи +0.85 · штраф −1.15 · ПУ 2
3.00 очок fiim
37 з 40 топ-92.5%
Haifa Mafia Open 2020 24–25 січня 2020 · fiim · Хайфа ігор 10 · перемог 2 · бали 2.25 · допи +0.25 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
19 ігор
Найкращий місяць
лютий 2020 — 50.0% (8/16)
Максимум допів за гру
+0.40 · Israel Mafia Battle 2020, Israel Mafia Battle №3

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
44 гри · частки рахуються від них
1 5 11.4% 60.0% 3/5
2 5 11.4% 60.0% 3/5
3 3 6.8% 0.0% 0/3
4 4 9.1% 50.0% 2/4
5 2 4.5% 0.0% 0/2
6 5 11.4% 40.0% 2/5
7 5 11.4% 60.0% 3/5
8 8 18.2% 25.0% 2/8
9 5 11.4% 40.0% 2/5
10 2 4.5% 50.0% 1/2
27 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 14.8% 50.0% 2/4
2 2 7.4% 50.0% 1/2
3 2 7.4% 0.0% 0/2
4 3 11.1% 33.3% 1/3
5 2 7.4% 0.0% 0/2
6 4 14.8% 50.0% 2/4
7 2 7.4% 50.0% 1/2
8 4 14.8% 25.0% 1/4
9 3 11.1% 33.3% 1/3
10 1 3.7% 100.0% 1/1
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 2 40.0% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 33.3% 100.0% 2/2
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 2 33.3% 0.0% 0/2
9 1 16.7% 0.0% 0/1
10 1 16.7% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.