Yniy Brut

13 ігор ·турнірні ігри · остання гра 31 січ 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 31 січня 2021, Bishkek Open Cup.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 13
Win-rate 38.5% 5/13
Бали 5.20 з них 0.20 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 44.4% 4/9
мафія 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 9 69.2%
мафія 4 30.8%
шериф 0 0.0%
дон 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 13 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 17 з 20 Bishkek Open Cup
У середньому топ-85.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 17 з 20

fiim · 0.00 очок рейтингу

Останні турніри

17 з 20 топ-85.0%
Bishkek Open Cup 30–31 січня 2021 · fiim · Бішкек ігор 13 · перемог 5 · бали 5.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
13 ігор
Максимум допів за гру
+0.20 · Bishkek Open Cup, Малый кубок

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
13 ігор · частки рахуються від них
1 2 15.4% 100.0% 2/2
2 2 15.4% 50.0% 1/2
3 2 15.4% 0.0% 0/2
4 1 7.7% 0.0% 0/1
5 2 15.4% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 7.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 15.4% 0.0% 0/2
10 1 7.7% 0.0% 0/1
9 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 22.2% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 22.2% 0.0% 0/2
4 1 11.1% 0.0% 0/1
5 2 22.2% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 11.1% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 11.1% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 50.0% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 1 25.0% 0.0% 0/1
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.