Г-н 37

13 ігор ·турнірні ігри · остання гра 31 січ 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 31 січня 2021, Bishkek Open Cup.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 13
Win-rate 30.8% 4/13
Бали 4.20 з них 0.20 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 2/3
шериф 50.0% 1/2
мирний 16.7% 1/6
мафія 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 6 46.2%
дон 3 23.1%
шериф 2 15.4%
мафія 2 15.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 13 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 19 з 20 Bishkek Open Cup
У середньому топ-95.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 19 з 20

fiim · 0.00 очок рейтингу

Останні турніри

19 з 20 топ-95.0%
Bishkek Open Cup 30–31 січня 2021 · fiim · Бішкек ігор 13 · перемог 4 · бали 4.33 · допи +0.20 · штраф — · ПУ 1
0.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
1 гра
Без штрафу поспіль
13 ігор
Максимум допів за гру
+0.20 · Bishkek Open Cup, Малый кубок

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
13 ігор · частки рахуються від них
1 1 7.7% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 23.1% 33.3% 1/3
4 2 15.4% 50.0% 1/2
5 1 7.7% 0.0% 0/1
6 1 7.7% 0.0% 0/1
7 1 7.7% 0.0% 0/1
8 1 7.7% 0.0% 0/1
9 2 15.4% 50.0% 1/2
10 1 7.7% 0.0% 0/1
6 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 0.0% 0/1
10 1 16.7% 0.0% 0/1
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 0.0% 0/1
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.