Slenderman

25 ігор ·турнірні ігри · остання гра 7 лют 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 7 лютого 2021, Masters Cup Yerevan.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 25
Win-rate 60.0% 15/25
Бали 18.19 з них 2.29 допами Середній доп: 0.09
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 75.0% 3 із 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 2/2
мирний 66.7% 10/15
дон 50.0% 1/2
мафія 33.3% 2/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 15 60.0%
мафія 6 24.0%
шериф 2 8.0%
дон 2 8.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
MVP ×1 Masters Cup 2020
Найчастіше ПУ ×1 Masters Cup Yerevan

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 25 ігор
Фіналів 2 66.7% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 25 Masters Cup Yerevan
У середньому топ-17.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 4 з 25
2020 1 1 4 з 25
2019 1 1 6 з 30

fiim · 32.00 очок рейтингу

Останні турніри

4 з 25 топ-16.0%
Masters Cup Yerevan 6–7 лютого 2021 · fiim · Єреван ігор 16 · перемог 10 · бали 12.93 · допи +1.79 · штраф — · ПУ 4 Найчастіше ПУ
13.00 очок fiim
4 з 25 топ-16.0%
Masters Cup 2020 фінал 8–9 лютого 2020 · fiim ігор 4 · перемог 2 · бали 2.50 · допи +0.50 · штраф — · ПУ — MVP
13.00 очок fiim
6 з 30 топ-20.0%
Турнир Мастеров 2019 фінал 9–10 лютого 2019 · fiim · Єреван ігор 5 · перемог 3 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ —
6.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
25 ігор
Найкращий місяць
лютий 2021 — 62.5% (10/16)
Максимум допів за гру
+0.45 · Masters Cup Yerevan, Відбір 14

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
25 ігор · частки рахуються від них
1 2 8.0% 100.0% 2/2
2 2 8.0% 100.0% 2/2
3 3 12.0% 33.3% 1/3
4 4 16.0% 50.0% 2/4
5 5 20.0% 40.0% 2/5
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 4.0% 100.0% 1/1
8 1 4.0% 0.0% 0/1
9 4 16.0% 75.0% 3/4
10 3 12.0% 66.7% 2/3
15 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 13.3% 100.0% 2/2
2 1 6.7% 100.0% 1/1
3 2 13.3% 50.0% 1/2
4 3 20.0% 66.7% 2/3
5 3 20.0% 66.7% 2/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 13.3% 50.0% 1/2
10 2 13.3% 50.0% 1/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 100.0% 1/1
10 1 50.0% 100.0% 1/1
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 100.0% 1/1
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 33.3% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.