fata

14 ігор ·турнірні ігри · остання гра 14 лют 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 14 лютого 2021, Rendez-Vous 2021, New York - парный турнир по мафии.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 14
Win-rate 57.1% 8/14
Бали 7.90 з них 0.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
мирний 66.7% 4/6
дон 50.0% 1/2
мафія 40.0% 2/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 6 42.9%
мафія 5 35.7%
дон 2 14.3%
шериф 1 7.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 14 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 9 з 20 Rendez-Vous 2021, New York - парный турнир по мафии
У середньому топ-45.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 9 з 20

fiim · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

9 з 20 топ-45.0%
Rendez-Vous 2021, New York - парный турнир по мафии 13–14 лютого 2021 · fiim · Нью-Йорк команда Шерфата · особисто 9 з 20 ігор 14 · перемог 8 · бали 7.90 · допи +0.40 · штраф −0.50 · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
12 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
14 ігор · частки рахуються від них
1 1 7.1% 100.0% 1/1
2 2 14.3% 100.0% 2/2
3 1 7.1% 100.0% 1/1
4 2 14.3% 50.0% 1/2
5 1 7.1% 100.0% 1/1
6 3 21.4% 33.3% 1/3
7 1 7.1% 0.0% 0/1
8 1 7.1% 100.0% 1/1
9 1 7.1% 0.0% 0/1
10 1 7.1% 0.0% 0/1
6 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 33.3% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 1 16.7% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 100.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 1 20.0% 0.0% 0/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 50.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.