Vamos

68 ігор ·турнірні ігри · остання гра 14 лют 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 14 лютого 2021, TEAM CUP DNIPRO MAFIA OPEN 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 68
Win-rate 39.7% 27/68
Бали 28.55 з них 1.55 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 100.0% 1 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 42.9% 6/14
мирний 40.0% 16/40
шериф 37.5% 3/8
дон 33.3% 2/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 40 58.8%
мафія 14 20.6%
шериф 8 11.8%
дон 6 8.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 7 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 7 68 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 26 з 40 Cherkasy Mafia Cup 2019
У середньому топ-72.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 86 з 101
2019 6 0 26 з 40

fiim · 15.00 очок рейтингу

Останні турніри

86 з 101 топ-85.1%
TEAM CUP DNIPRO MAFIA OPEN 2021 13–14 лютого 2021 · fiim · Дніпро команда Testmatick · особисто 86 з 101 ігор 15 · перемог 5 · бали 5.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
26 з 40 топ-65.0%
Cherkasy Mafia Cup 2019 17–18 серпня 2019 · fiim · Черкаси ігор 11 · перемог 5 · бали 5.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim
—
Randevu 2019 3–4 серпня 2019 · fiim · Херсон команда Famous ігор 15 · перемог 7 · бали 7.75 · допи +0.75 · штраф — · ПУ 1
2.00 очок fiim
—
Odessa Summer Cup 2019 27–28 липня 2019 · fiim · Одеса команда Shazam 2.0 ігор 1 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
68 ігор
Найкращий місяць
серпень 2019 — 46.2% (12/26)
Максимум допів за гру
+0.40 · TEAM CUP DNIPRO MAFIA OPEN 2021, Гра 14

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
68 ігор · частки рахуються від них
1 9 13.2% 22.2% 2/9
2 7 10.3% 71.4% 5/7
3 13 19.1% 69.2% 9/13
4 11 16.2% 36.4% 4/11
5 4 5.9% 0.0% 0/4
6 7 10.3% 14.3% 1/7
7 1 1.5% 100.0% 1/1
8 3 4.4% 0.0% 0/3
9 6 8.8% 50.0% 3/6
10 7 10.3% 28.6% 2/7
40 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 12.5% 40.0% 2/5
2 7 17.5% 71.4% 5/7
3 8 20.0% 62.5% 5/8
4 5 12.5% 0.0% 0/5
5 3 7.5% 0.0% 0/3
6 5 12.5% 20.0% 1/5
7 1 2.5% 100.0% 1/1
8 1 2.5% 0.0% 0/1
9 3 7.5% 66.7% 2/3
10 2 5.0% 0.0% 0/2
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 25.0% 100.0% 2/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 25.0% 0.0% 0/2
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 3 37.5% 33.3% 1/3
14 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 7.1% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 21.4% 66.7% 2/3
4 5 35.7% 80.0% 4/5
5 1 7.1% 0.0% 0/1
6 2 14.3% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 7.1% 0.0% 0/1
10 1 7.1% 0.0% 0/1
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 50.0% 0.0% 0/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 1 16.7% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.