Негодяй

25 ігор ·турнірні ігри · остання гра 7 бер 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 7 березня 2021, Black Gun 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 25
Win-rate 32.0% 8/25
Бали 8.20 з них 0.20 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 41.2% 7/17
дон 33.3% 1/3
шериф 0.0% 0/1
мафія 0.0% 0/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 17 68.0%
мафія 4 16.0%
дон 3 12.0%
шериф 1 4.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 25 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 25 з 40 Ulyanovsk Mafia Open 2019
У середньому топ-79.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 38 з 40
2019 3 0 25 з 40

fiim · 9.00 очок рейтингу

Останні турніри

38 з 40 топ-95.0%
Black Gun 2021 6–7 березня 2021 · fiim ігор 10 · перемог 3 · бали 3.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
2.00 очок fiim
43 з 50 топ-86.0%
КУБОК НИЖНЕГО НОВГОРОДА 2019 14–15 вересня 2019 · fiim ігор 10 · перемог 4 · бали 4.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
29 з 40 топ-72.5%
КУБОК КИРОВА 2019 1–2 червня 2019 · fiim ігор 2 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
2.00 очок fiim
25 з 40 топ-62.5%
Ulyanovsk Mafia Open 2019 9–10 березня 2019 · fiim ігор 3 · перемог 1 · бали 1.00 · допи — · штраф — · ПУ —
2.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
25 ігор
Максимум допів за гру
+0.20 · Black Gun 2021, 1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
25 ігор · частки рахуються від них
1 3 12.0% 33.3% 1/3
2 2 8.0% 0.0% 0/2
3 3 12.0% 33.3% 1/3
4 3 12.0% 33.3% 1/3
5 2 8.0% 50.0% 1/2
6 2 8.0% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 8.0% 50.0% 1/2
9 4 16.0% 25.0% 1/4
10 4 16.0% 25.0% 1/4
17 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 17.6% 33.3% 1/3
2 1 5.9% 0.0% 0/1
3 3 17.6% 33.3% 1/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 11.8% 50.0% 1/2
6 2 11.8% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 11.8% 50.0% 1/2
9 3 17.6% 33.3% 1/3
10 1 5.9% 100.0% 1/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 100.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 50.0% 0.0% 0/2
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 66.7% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.