Scаrlett.

19 ігор ·турнірні ігри · остання гра 14 бер 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 14 березня 2021, Double Travel Cup.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 19
Win-rate 42.1% 8/19
Бали 8.70 з них 0.70 допами Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
дон 100.0% 1/1
мафія 50.0% 3/6
мирний 27.3% 3/11

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 11 57.9%
мафія 6 31.6%
шериф 1 5.3%
дон 1 5.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 19 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 54 з 70 Дети могут быть только мирными 2020
У середньому топ-66.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 56 з 100
2020 1 0 54 з 70

fiim · 5.00 очок рейтингу

Останні турніри

56 з 100 топ-56.0%
Double Travel Cup 13–14 березня 2021 · fiim команда Liverpool и Scarlett · особисто 56 з 100 ігор 13 · перемог 6 · бали 6.70 · допи +0.70 · штраф — · ПУ —
2.00 очок fiim
54 з 70 топ-77.1%
Дети могут быть только мирными 2020 19 грудня 2020 · fiim ігор 6 · перемог 2 · бали 2.00 · допи — · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
19 ігор
Максимум допів за гру
+0.20 · Double Travel Cup, Тур 6

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
19 ігор · частки рахуються від них
1 1 5.3% 100.0% 1/1
2 1 5.3% 0.0% 0/1
3 4 21.1% 50.0% 2/4
4 1 5.3% 0.0% 0/1
5 3 15.8% 33.3% 1/3
6 1 5.3% 0.0% 0/1
7 2 10.5% 50.0% 1/2
8 1 5.3% 100.0% 1/1
9 1 5.3% 100.0% 1/1
10 4 21.1% 25.0% 1/4
11 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 4 36.4% 50.0% 2/4
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 18.2% 0.0% 0/2
6 1 9.1% 0.0% 0/1
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 1 9.1% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 18.2% 0.0% 0/2
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 100.0% 100.0% 1/1
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 0.0% 0/1
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 100.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.