Забулдыга.

34 гри ·турнірні ігри · остання гра 21 бер 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 21 березня 2021, Barnaul Masters 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 34
Win-rate 35.3% 12/34
Бали 13.00 з них 1.00 допами Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 50.0% 4/8
дон 33.3% 1/3
мирний 31.8% 7/22
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 22 64.7%
мафія 8 23.5%
дон 3 8.8%
шериф 1 2.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 34 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 7 з 10 Grand Siberian Cup 2020, Барнаул, Серия 9
У середньому топ-80.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 28 з 30
2020 1 0 7 з 10
2019 1 0 77 з 100
2018 3 0 35 з 50

fiim · 14.00 очок рейтингу

Останні турніри

28 з 30 топ-93.3%
Barnaul Masters 2021 20–21 березня 2021 · fiim ігор 11 · перемог 3 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ —
2.00 очок fiim
7 з 10 топ-70.0%
Grand Siberian Cup 2020, Барнаул, Серия 9 14 листопада 2020 · fiim · Grand Siberian Cup 2020 ігор 12 · перемог 5 · бали 5.80 · допи +0.80 · штраф — · ПУ —
77 з 100 топ-77.0%
Siberian Guns 2019 9–10 березня 2019 · fiim ігор 0 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
35 з 50 топ-70.0%
Хрустальная маска 2018 29–30 вересня 2018 · fiim ігор 1 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
34 гри

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
34 гри · частки рахуються від них
1 4 11.8% 25.0% 1/4
2 2 5.9% 0.0% 0/2
3 4 11.8% 50.0% 2/4
4 2 5.9% 0.0% 0/2
5 3 8.8% 33.3% 1/3
6 3 8.8% 0.0% 0/3
7 3 8.8% 66.7% 2/3
8 3 8.8% 66.7% 2/3
9 4 11.8% 75.0% 3/4
10 6 17.6% 16.7% 1/6
22 гри за мирний · частки рахуються від них
1 3 13.6% 33.3% 1/3
2 1 4.5% 0.0% 0/1
3 3 13.6% 33.3% 1/3
4 2 9.1% 0.0% 0/2
5 2 9.1% 0.0% 0/2
6 3 13.6% 0.0% 0/3
7 2 9.1% 100.0% 2/2
8 3 13.6% 66.7% 2/3
9 1 4.5% 100.0% 1/1
10 2 9.1% 0.0% 0/2
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 100.0% 0.0% 0/1
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 37.5% 66.7% 2/3
10 3 37.5% 33.3% 1/3
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.