Атмосфера.

68 ігор ·турнірні ігри · остання гра 18 кві 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 18 квітня 2021, Кубок 5 мостов 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 68
Win-rate 50.0% 34/68
Бали 39.35 з них 5.35 допами Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 7
ЛХ 2+ 14.3% 1 із 7 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 83.3% 5/6
мафія 72.7% 8/11
шериф 41.7% 5/12
мирний 41.0% 16/39

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 39 57.4%
шериф 12 17.6%
мафія 11 16.2%
дон 6 8.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 8 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий шериф* ×1 КУБОК НИЖНЕГО НОВГОРОДА 2019

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 8 68 ігор
Фіналів 2 25.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 50 КУБОК НИЖНЕГО НОВГОРОДА 2019
У середньому топ-36.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 14 з 70
2020 3 0 7 з 10
2019 4 2 5 з 50

fiim · 65.00 очок рейтингу

Останні турніри

14 з 70 топ-20.0%
Кубок 5 мостов 2021 17–18 квітня 2021 · fiim ігор 10 · перемог 6 · бали 7.70 · допи +1.50 · штраф — · ПУ 2
8.00 очок fiim
7 з 10 топ-70.0%
Кубок России 2020, Конференция Поволжья, Ульяновск, 3 Серия 18 жовтня 2020 · fiim · Кубок России 2020, Конференция Поволжья, ПФ, етап 3 ігор 8 · перемог 3 · бали 3.52 · допи +0.25 · штраф — · ПУ 2
—
Командный Чемпионат России 2020 14–15 березня 2020 · fiim команда Сборная Ульяновска-1 ігор 6 · перемог 2 · бали 2.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim
—
Winter Team Cup 2020 5–6 січня 2020 · fiim команда Люди с амбициями ігор 11 · перемог 5 · бали 6.20 · допи +1.20 · штраф — · ПУ 2
10.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
68 ігор
Максимум допів за гру
+0.50 · Kazan Mafia Open 2019, 8 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
68 ігор · частки рахуються від них
1 10 14.7% 50.0% 5/10
2 8 11.8% 50.0% 4/8
3 5 7.4% 20.0% 1/5
4 9 13.2% 33.3% 3/9
5 8 11.8% 62.5% 5/8
6 2 2.9% 100.0% 2/2
7 10 14.7% 60.0% 6/10
8 7 10.3% 57.1% 4/7
9 4 5.9% 0.0% 0/4
10 5 7.4% 80.0% 4/5
39 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 8 20.5% 62.5% 5/8
2 5 12.8% 20.0% 1/5
3 4 10.3% 25.0% 1/4
4 6 15.4% 16.7% 1/6
5 2 5.1% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 6 15.4% 50.0% 3/6
8 3 7.7% 66.7% 2/3
9 1 2.6% 0.0% 0/1
10 4 10.3% 75.0% 3/4
12 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 8.3% 0.0% 0/1
2 1 8.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 3 25.0% 66.7% 2/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 16.7% 50.0% 1/2
8 2 16.7% 0.0% 0/2
9 2 16.7% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 9.1% 0.0% 0/1
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 9.1% 0.0% 0/1
5 2 18.2% 100.0% 2/2
6 2 18.2% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 18.2% 100.0% 2/2
9 1 9.1% 0.0% 0/1
10 1 9.1% 100.0% 1/1
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 100.0% 1/1
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 33.3% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.