Инга Ур-Ур.

10 ігор ·турнірні ігри · остання гра 18 кві 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 18 квітня 2021, Кубок 5 мостов 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 10
Win-rate 30.0% 3/10
Бали 3.10 з них 0.10 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 2/3
мирний 14.3% 1/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 7 70.0%
мафія 3 30.0%
шериф 0 0.0%
дон 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 10 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 63 з 70 Кубок 5 мостов 2021
У середньому топ-90.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 63 з 70

fiim · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

63 з 70 топ-90.0%
Кубок 5 мостов 2021 17–18 квітня 2021 · fiim ігор 10 · перемог 3 · бали 3.10 · допи +0.10 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
10 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
10 ігор · частки рахуються від них
1 2 20.0% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 10.0% 100.0% 1/1
5 1 10.0% 0.0% 0/1
6 1 10.0% 0.0% 0/1
7 2 20.0% 0.0% 0/2
8 1 10.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 20.0% 0.0% 0/2
7 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 14.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 2 28.6% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 28.6% 0.0% 0/2
роль ще не випадала
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.