Rеd

45 ігор ·турнірні ігри · остання гра 18 кві 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 18 квітня 2021, Кубок 5 мостов 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 45
Win-rate 44.4% 20/45
Бали 21.55 з них 1.55 допами Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 25.0% 1 із 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 3/3
мафія 77.8% 7/9
мирний 30.8% 8/26
дон 28.6% 2/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 26 57.8%
мафія 9 20.0%
дон 7 15.6%
шериф 3 6.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 45 ігор
Фіналів 1 25.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 40 Fox cup 2020
У середньому топ-56.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 41 з 70
2020 3 1 10 з 40

fiim · 12.00 очок рейтингу

Останні турніри

41 з 70 топ-58.6%
Кубок 5 мостов 2021 17–18 квітня 2021 · fiim ігор 10 · перемог 5 · бали 5.10 · допи — · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
46 з 60 топ-76.7%
Кубок Нижнего Новгорода 2020 12–13 вересня 2020 · fiim ігор 10 · перемог 4 · бали 4.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
10 з 40 топ-25.0%
Fox cup 2020 фінал 15–16 серпня 2020 · fiim ігор 15 · перемог 6 · бали 7.55 · допи +0.95 · штраф — · ПУ 3
3.00 очок fiim
26 з 40 топ-65.0%
Кубок 5 мостов 2020 4–5 липня 2020 · fiim ігор 10 · перемог 5 · бали 5.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
45 ігор
Найкращий місяць
серпень 2020 — 40.0% (6/15)
Максимум допів за гру
+0.30 · Fox cup 2020, Тур 5

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
45 ігор · частки рахуються від них
1 8 17.8% 25.0% 2/8
2 4 8.9% 25.0% 1/4
3 3 6.7% 33.3% 1/3
4 5 11.1% 60.0% 3/5
5 5 11.1% 40.0% 2/5
6 5 11.1% 40.0% 2/5
7 5 11.1% 60.0% 3/5
8 4 8.9% 75.0% 3/4
9 2 4.4% 50.0% 1/2
10 4 8.9% 50.0% 2/4
26 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 23.1% 16.7% 1/6
2 1 3.8% 0.0% 0/1
3 2 7.7% 0.0% 0/2
4 4 15.4% 50.0% 2/4
5 2 7.7% 0.0% 0/2
6 1 3.8% 0.0% 0/1
7 2 7.7% 50.0% 1/2
8 3 11.5% 66.7% 2/3
9 2 7.7% 50.0% 1/2
10 3 11.5% 33.3% 1/3
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 1 33.3% 100.0% 1/1
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 11.1% 100.0% 1/1
2 1 11.1% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 11.1% 100.0% 1/1
6 1 11.1% 0.0% 0/1
7 3 33.3% 66.7% 2/3
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 11.1% 100.0% 1/1
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 2 28.6% 0.0% 0/2
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 2 28.6% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.