Tezos.

25 ігор ·турнірні ігри · остання гра 18 кві 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 18 квітня 2021, Кубок Орла 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 25
Win-rate 40.0% 10/25
Бали 10.00
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 50.0% 3/6
мафія 50.0% 2/4
дон 50.0% 1/2
мирний 30.8% 4/13

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 13 52.0%
шериф 6 24.0%
мафія 4 16.0%
дон 2 8.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 25 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 46 з 50 Cuplu Cup 2020
У середньому топ-72.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 58 з 110
2020 1 0 46 з 50

fiim · 6.00 очок рейтингу

Останні турніри

58 з 110 топ-52.7%
Кубок Орла 2021 17–18 квітня 2021 · fiim ігор 10 · перемог 5 · бали 5.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
46 з 50 топ-92.0%
Cuplu Cup 2020 8–9 серпня 2020 · fiim команда Чип и Деил · особисто 46 з 50 ігор 15 · перемог 5 · бали 5.00 · допи — · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
25 ігор
Найкращий місяць
серпень 2020 — 33.3% (5/15)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
25 ігор · частки рахуються від них
1 2 8.0% 100.0% 2/2
2 3 12.0% 33.3% 1/3
3 3 12.0% 0.0% 0/3
4 2 8.0% 50.0% 1/2
5 4 16.0% 25.0% 1/4
6 3 12.0% 66.7% 2/3
7 1 4.0% 0.0% 0/1
8 3 12.0% 66.7% 2/3
9 2 8.0% 0.0% 0/2
10 2 8.0% 50.0% 1/2
13 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 7.7% 100.0% 1/1
2 2 15.4% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 7.7% 0.0% 0/1
5 3 23.1% 0.0% 0/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 7.7% 0.0% 0/1
8 2 15.4% 50.0% 1/2
9 1 7.7% 0.0% 0/1
10 2 15.4% 50.0% 1/2
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 2 33.3% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 1 50.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.