Кицунэ

29 ігор ·турнірні ігри · остання гра 2 тра 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 2 травня 2021, Voronezh Mafia Open 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 29
Win-rate 37.9% 11/29
Бали 20.40 з них 0.40 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
шериф 50.0% 1/2
мафія 42.9% 3/7
мирний 31.6% 6/19

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 19 65.5%
мафія 7 24.1%
шериф 2 6.9%
дон 1 3.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 29 ігор
Фіналів 1 16.7% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 30 Игры Теней 2017
У середньому топ-60.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 29 з 30
2017 3 1 5 з 30
2016 2 0 22 з 30

fiim · 21.00 очок рейтингу

Останні турніри

29 з 30 топ-96.7%
Voronezh Mafia Open 2021 1–2 травня 2021 · fiim ігор 10 · перемог 2 · бали 2.50 · допи +0.40 · штраф — · ПУ 1
2.00 очок fiim
35 з 50 топ-70.0%
Кубок Воронежа 2017 18–19 листопада 2017 · fiim ігор 3 · перемог 2 · бали 4.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
5 з 30 топ-16.7%
Игры Теней 2017 фінал 29–30 липня 2017 · fiim ігор 7 · перемог 4 · бали 8.00 · допи — · штраф — · ПУ —
9.00 очок fiim
26 з 60 топ-43.3%
Кубок Черноземья 2017 25–26 березня 2017 · fiim ігор 3 · перемог 1 · бали 2.00 · допи — · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
29 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · Voronezh Mafia Open 2021, 9 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
29 ігор · частки рахуються від них
1 3 10.3% 33.3% 1/3
2 4 13.8% 100.0% 4/4
3 4 13.8% 25.0% 1/4
4 2 6.9% 0.0% 0/2
5 2 6.9% 0.0% 0/2
6 5 17.2% 20.0% 1/5
7 4 13.8% 75.0% 3/4
8 1 3.4% 0.0% 0/1
9 2 6.9% 0.0% 0/2
10 2 6.9% 50.0% 1/2
19 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 15.8% 33.3% 1/3
2 2 10.5% 100.0% 2/2
3 1 5.3% 0.0% 0/1
4 2 10.5% 0.0% 0/2
5 2 10.5% 0.0% 0/2
6 4 21.1% 25.0% 1/4
7 3 15.8% 66.7% 2/3
8 1 5.3% 0.0% 0/1
9 1 5.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 100.0% 1/1
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 2 28.6% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 2 28.6% 50.0% 1/2
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 100.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.