Рыжий Львенок.

14 ігор ·турнірні ігри · остання гра 2 тра 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 2 травня 2021, Кубок Огня 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 14
Win-rate 50.0% 7/14
Бали 7.20 з них 0.20 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
мирний 50.0% 6/12
мафія 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 12 85.7%
мафія 1 7.1%
дон 1 7.1%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 14 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 40 з 80 Кубок Огня 2021
У середньому топ-50.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 40 з 80

fiim · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

40 з 80 топ-50.0%
Кубок Огня 2021 1–2 травня 2021 · fiim команда Сборная-1 · особисто 40 з 80 ігор 14 · перемог 7 · бали 7.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
14 ігор
Максимум допів за гру
+0.20 · Кубок Огня 2021, 9 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
14 ігор · частки рахуються від них
1 1 7.1% 100.0% 1/1
2 1 7.1% 100.0% 1/1
3 2 14.3% 0.0% 0/2
4 2 14.3% 50.0% 1/2
5 2 14.3% 100.0% 2/2
6 2 14.3% 0.0% 0/2
7 1 7.1% 100.0% 1/1
8 1 7.1% 100.0% 1/1
9 1 7.1% 0.0% 0/1
10 1 7.1% 0.0% 0/1
12 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 8.3% 100.0% 1/1
2 1 8.3% 100.0% 1/1
3 2 16.7% 0.0% 0/2
4 2 16.7% 50.0% 1/2
5 2 16.7% 100.0% 2/2
6 1 8.3% 0.0% 0/1
7 1 8.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 1 8.3% 0.0% 0/1
роль ще не випадала
1 гра за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 100.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 100.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.