ᚱᚢᛗᚨᛏᚨ

11 ігор ·турнірні ігри · остання гра 23 тра 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 23 травня 2021, Кубок Лева 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 11
Win-rate 45.5% 5/11
Бали 5.40 з них 0.40 допами Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
мафія 50.0% 2/4
мирний 40.0% 2/5
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 5 45.5%
мафія 4 36.4%
шериф 1 9.1%
дон 1 9.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 11 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 31 з 50 Кубок Лева 2021
У середньому топ-62.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 31 з 50

fiim · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

31 з 50 топ-62.0%
Кубок Лева 2021 22–23 травня 2021 · fiim · Львів ігор 11 · перемог 5 · бали 5.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
11 ігор
Максимум допів за гру
+0.20 · Кубок Лева 2021, Кубок Лева

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
11 ігор · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 4 36.4% 50.0% 2/4
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 18.2% 50.0% 1/2
6 1 9.1% 0.0% 0/1
7 2 18.2% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 9.1% 0.0% 0/1
10 1 9.1% 100.0% 1/1
5 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 40.0% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 1 20.0% 100.0% 1/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 100.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 100.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.