Миа

36 ігор ·турнірні ігри · остання гра 9 тра 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 9 травня 2021, Astana Mafia Open 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 36
Win-rate 47.2% 17/36
Бали 17.20 з них 0.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 100.0% 2 із 2 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 60.0% 3/5
мирний 54.5% 12/22
дон 25.0% 1/4
шериф 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 22 61.1%
шериф 5 13.9%
мафія 5 13.9%
дон 4 11.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 36 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 42 з 80 Клубный Чемпионат Казахстана
У середньому топ-63.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 3 0 42 з 80

fiim · 8.00 очок рейтингу

Останні турніри

55 з 90 топ-61.1%
Astana Mafia Open 2021 8–9 травня 2021 · fiim · Астана ігор 11 · перемог 5 · бали 5.55 · допи +0.45 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
54 з 70 топ-77.1%
RBF CUP (Nur-Sultan) 2021 10–11 квітня 2021 · fiim · Астана ігор 11 · перемог 4 · бали 4.25 · допи +0.25 · штраф — · ПУ 1
2.00 очок fiim
42 з 80 топ-52.5%
Клубный Чемпионат Казахстана 20–21 лютого 2021 · fiim · Астана команда Сборная KMC-2 · особисто 42 з 80 ігор 14 · перемог 8 · бали 7.50 · допи — · штраф −0.50 · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
25 ігор
Максимум допів за гру
+0.25 · Astana Mafia Open 2021, 5-тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
36 ігор · частки рахуються від них
1 4 11.1% 75.0% 3/4
2 4 11.1% 50.0% 2/4
3 4 11.1% 50.0% 2/4
4 3 8.3% 66.7% 2/3
5 3 8.3% 100.0% 3/3
6 2 5.6% 50.0% 1/2
7 5 13.9% 20.0% 1/5
8 5 13.9% 20.0% 1/5
9 3 8.3% 0.0% 0/3
10 3 8.3% 66.7% 2/3
22 гри за мирний · частки рахуються від них
1 1 4.5% 100.0% 1/1
2 2 9.1% 100.0% 2/2
3 3 13.6% 66.7% 2/3
4 2 9.1% 100.0% 2/2
5 2 9.1% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 4 18.2% 25.0% 1/4
8 4 18.2% 0.0% 0/4
9 2 9.1% 0.0% 0/2
10 2 9.1% 100.0% 2/2
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 1 20.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 0.0% 0/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 2 50.0% 50.0% 1/2
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.