Форс-мажор

29 ігор ·турнірні ігри · остання гра 26 січ 2020
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 26 січня 2020, RBF CUP 4 сезон.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 29
Win-rate 37.9% 11/29
Бали 11.70 з них 0.70 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 4/6
мирний 35.7% 5/14
мафія 28.6% 2/7
дон 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 14 48.3%
мафія 7 24.1%
шериф 6 20.7%
дон 2 6.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий шериф* ×1 Командный Чемпионат Казахстана 2019

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 29 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 21 з 30 KMC Open Cup 2019
У середньому топ-70.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2020 1 0 —
2019 2 0 21 з 30

fiim · 6.00 очок рейтингу

Останні турніри

—
RBF CUP 4 сезон 25–26 січня 2020 · fiim · Астана команда Погнали! Сапоги сандали! ігор 11 · перемог 2 · бали 2.50 · допи +0.50 · штраф — · ПУ 1
0.00 очок fiim
—
Командный Чемпионат Казахстана 2019 14–15 вересня 2019 · fiim · Астана команда Сборная Кокшетау-2 ігор 11 · перемог 6 · бали 6.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ — Найкращий шериф *
3.00 очок fiim
21 з 30 топ-70.0%
KMC Open Cup 2019 27–28 квітня 2019 · fiim · Кокшетау ігор 7 · перемог 3 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
29 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · RBF CUP 4 сезон, 3 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
29 ігор · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 10.3% 66.7% 2/3
3 3 10.3% 0.0% 0/3
4 3 10.3% 33.3% 1/3
5 1 3.4% 0.0% 0/1
6 5 17.2% 0.0% 0/5
7 3 10.3% 100.0% 3/3
8 4 13.8% 75.0% 3/4
9 3 10.3% 66.7% 2/3
10 4 13.8% 0.0% 0/4
14 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 21.4% 66.7% 2/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 7.1% 0.0% 0/1
5 1 7.1% 0.0% 0/1
6 3 21.4% 0.0% 0/3
7 1 7.1% 100.0% 1/1
8 1 7.1% 100.0% 1/1
9 1 7.1% 100.0% 1/1
10 3 21.4% 0.0% 0/3
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 33.3% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 33.3% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 33.3% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 28.6% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 28.6% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 42.9% 66.7% 2/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.