Ник 2

94 гри ·турнірні ігри · остання гра 6 бер 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 березня 2021, Mafia Champions League 2020/2021. Серия 7. Запорожье.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 94
Win-rate 53.2% 50/94
Бали 54.20 з них 4.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 8
ЛХ 2+ 50.0% 4 із 8 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 71.4% 5/7
мирний 56.1% 32/57
мафія 52.2% 12/23
дон 14.3% 1/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 57 60.6%
мафія 23 24.5%
шериф 7 7.4%
дон 7 7.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий гравець міста ×1 MAFIA STARS Ukraine 2018

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 94 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 Mafia Champions League 2020/2021. Серия 2. Харьков
У середньому топ-62.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 10 з 10
2020 2 0 2 з 10
2019 1 0 —
2018 2 0 49 з 80

fiim · 10.00 очок рейтингу

Останні турніри

10 з 10 топ-100.0%
Mafia Champions League 2020/2021. Серия 7. Запорожье 6 березня 2021 · fiim · Запоріжжя · Mafia Champions League 2020/2021, етап 7 ігор 10 · перемог 2 · бали 2.00 · допи — · штраф — · ПУ 1
2 з 10 топ-20.0%
Mafia Champions League 2020/2021. Серия 2. Харьков 11 жовтня 2020 · fiim · Харків · Mafia Champions League 2020/2021, етап 2 ігор 10 · перемог 8 · бали 8.30 · допи +0.30 · штраф — · ПУ 1
7 з 10 топ-70.0%
Ukrainian Mafia Cup 2020. Серия 2. Харьков 10 жовтня 2020 · fiim · Харків · Ukrainian Mafia cup 2020, етап 4 ігор 10 · перемог 4 · бали 4.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ 1
—
MAFIA STARS Ukraine 2019 22–23 червня 2019 · fiim · Харків ігор 48 · перемог 28 · бали 31.26 · допи +3.50 · штраф −0.50 · ПУ 5
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
77 ігор
Найкращий місяць
жовтень 2020 — 60.0% (12/20)
Максимум допів за гру
+0.50 · MAFIA STARS Ukraine 2019, Мариуполь

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
94 гри · частки рахуються від них
1 13 13.8% 53.8% 7/13
2 3 3.2% 33.3% 1/3
3 5 5.3% 40.0% 2/5
4 16 17.0% 37.5% 6/16
5 8 8.5% 75.0% 6/8
6 12 12.8% 75.0% 9/12
7 14 14.9% 28.6% 4/14
8 4 4.3% 25.0% 1/4
9 10 10.6% 70.0% 7/10
10 9 9.6% 77.8% 7/9
57 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 8 14.0% 62.5% 5/8
2 3 5.3% 33.3% 1/3
3 1 1.8% 100.0% 1/1
4 10 17.5% 40.0% 4/10
5 7 12.3% 71.4% 5/7
6 5 8.8% 60.0% 3/5
7 7 12.3% 42.9% 3/7
8 2 3.5% 50.0% 1/2
9 7 12.3% 57.1% 4/7
10 7 12.3% 71.4% 5/7
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 14.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 2 28.6% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
23 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 4.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 13.0% 0.0% 0/3
4 4 17.4% 25.0% 1/4
5 0 0.0% — жодного разу
6 5 21.7% 100.0% 5/5
7 4 17.4% 25.0% 1/4
8 2 8.7% 0.0% 0/2
9 2 8.7% 100.0% 2/2
10 2 8.7% 100.0% 2/2
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 42.9% 0.0% 0/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.