Крисмас.

15 ігор ·турнірні ігри · остання гра 20 чер 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 20 червня 2021, Meeble Cup 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 15
Win-rate 46.7% 7/15
Бали 7.70 з них 0.70 допами Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 4/6
мирний 42.9% 3/7
шериф 0.0% 0/1
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 7 46.7%
мафія 6 40.0%
шериф 1 6.7%
дон 1 6.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 15 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 33 з 50 Meeble Cup 2021
У середньому топ-66.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 33 з 50

fiim · 0.00 очок рейтингу

Останні турніри

33 з 50 топ-66.0%
Meeble Cup 2021 19–20 червня 2021 · fiim команда Герои студлиги · особисто 33 з 50 ігор 15 · перемог 7 · бали 7.70 · допи +0.70 · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
15 ігор
Найкращий місяць
червень 2021 — 46.7% (7/15)
Максимум допів за гру
+0.30 · Meeble Cup 2021, 3 тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
15 ігор · частки рахуються від них
1 1 6.7% 100.0% 1/1
2 2 13.3% 50.0% 1/2
3 2 13.3% 50.0% 1/2
4 1 6.7% 100.0% 1/1
5 2 13.3% 50.0% 1/2
6 2 13.3% 50.0% 1/2
7 1 6.7% 0.0% 0/1
8 2 13.3% 0.0% 0/2
9 1 6.7% 0.0% 0/1
10 1 6.7% 100.0% 1/1
7 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 2 28.6% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 100.0% 1/1
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 100.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 2 33.3% 50.0% 1/2
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 33.3% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 100.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.