ХАН🧠

32 гри ·турнірні ігри · остання гра 5 лип 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 5 липня 2021, Кубок Столицы.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 32
Win-rate 40.6% 13/32
Бали 13.60 з них 0.60 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 60.0% 6/10
шериф 50.0% 1/2
мирний 35.3% 6/17
дон 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 17 53.1%
мафія 10 31.2%
дон 3 9.4%
шериф 2 6.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 32 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 7 з 10 EML Караганда-2
У середньому топ-65.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 3 0 7 з 10

fiim · 5.00 очок рейтингу

Останні турніри

—
Кубок Столицы 4–5 липня 2021 · fiim · Астана ігор 11 · перемог 4 · бали 4.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
7 з 10 топ-70.0%
EML Караганда-2 2–4 травня 2021 · fiim · Карагандинська міська адміністрація · EURASIAN MAF LEAGUE 2021 - EML 2021, етап 29 ігор 10 · перемог 4 · бали 4.40 · допи +0.30 · штраф — · ПУ 1
43 з 70 топ-61.4%
RBF CUP (Nur-Sultan) 2021 10–11 квітня 2021 · fiim · Астана ігор 11 · перемог 5 · бали 5.30 · допи +0.30 · штраф — · ПУ —
2.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
32 гри
Максимум допів за гру
+0.30 · EML Караганда-2, 9-тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
32 гри · частки рахуються від них
1 4 12.5% 25.0% 1/4
2 3 9.4% 0.0% 0/3
3 4 12.5% 50.0% 2/4
4 3 9.4% 33.3% 1/3
5 3 9.4% 100.0% 3/3
6 2 6.2% 0.0% 0/2
7 2 6.2% 50.0% 1/2
8 4 12.5% 25.0% 1/4
9 3 9.4% 66.7% 2/3
10 4 12.5% 50.0% 2/4
17 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 23.5% 25.0% 1/4
2 2 11.8% 0.0% 0/2
3 2 11.8% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 5.9% 100.0% 1/1
6 1 5.9% 0.0% 0/1
7 2 11.8% 50.0% 1/2
8 2 11.8% 0.0% 0/2
9 1 5.9% 100.0% 1/1
10 2 11.8% 50.0% 1/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 20.0% 50.0% 1/2
4 1 10.0% 100.0% 1/1
5 2 20.0% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 20.0% 50.0% 1/2
9 1 10.0% 0.0% 0/1
10 2 20.0% 50.0% 1/2
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.