Mackie

69 ігор ·турнірні ігри · остання гра 1 сер 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 1 серпня 2021, Odessa Summer Cup 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 69
Win-rate 43.5% 30/69
Бали 32.15 з них 2.15 допами Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 3
ЛХ 2+ 33.3% 1 із 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 4/6
мирний 45.2% 19/42
мафія 40.0% 6/15
дон 16.7% 1/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 42 60.9%
мафія 15 21.7%
шериф 6 8.7%
дон 6 8.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий шериф* ×1 Big River Cup 2020, Серия 5

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 69 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 10 UMC 2020, ВК - Днепр, Серия 2
У середньому топ-67.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 65 з 80
2020 5 0 3 з 10

fiim · 3.00 очок рейтингу

Останні турніри

65 з 80 топ-81.3%
Odessa Summer Cup 2021 31 липня – 1 серпня 2021 · fiim · Одеса команда Плаваем в 9ке · особисто 65 з 80 ігор 15 · перемог 5 · бали 5.91 · допи +0.65 · штраф — · ПУ 2
3.00 очок fiim
13 з 20 топ-65.0%
UMC 2020 - Полуфинал Восточной Конференции 21–22 листопада 2020 · fiim · Київ · Ukrainian Mafia cup 2020, етап 22 ігор 14 · перемог 7 · бали 7.50 · допи +0.50 · штраф — · ПУ —
3 з 10 топ-30.0%
UMC 2020, ВК - Днепр, Серия 2 15 листопада 2020 · fiim · Дніпро · Ukrainian Mafia cup 2020, етап 20 ігор 10 · перемог 5 · бали 5.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
10 з 10 топ-100.0%
Big River Cup 2020, Серия 6 8 листопада 2020 · fiim · Дніпро · Big River Cup Final 2020, етап 6 ігор 10 · перемог 4 · бали 4.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
69 ігор
Найкращий місяць
листопад 2020 — 47.1% (16/34)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
69 ігор · частки рахуються від них
1 8 11.6% 37.5% 3/8
2 8 11.6% 50.0% 4/8
3 7 10.1% 42.9% 3/7
4 7 10.1% 28.6% 2/7
5 7 10.1% 28.6% 2/7
6 7 10.1% 42.9% 3/7
7 5 7.2% 20.0% 1/5
8 7 10.1% 28.6% 2/7
9 7 10.1% 85.7% 6/7
10 6 8.7% 66.7% 4/6
42 гри за мирний · частки рахуються від них
1 6 14.3% 33.3% 2/6
2 5 11.9% 40.0% 2/5
3 6 14.3% 50.0% 3/6
4 3 7.1% 33.3% 1/3
5 4 9.5% 25.0% 1/4
6 0 0.0% — жодного разу
7 4 9.5% 25.0% 1/4
8 5 11.9% 20.0% 1/5
9 5 11.9% 100.0% 5/5
10 4 9.5% 75.0% 3/4
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 33.3% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 3 50.0% 66.7% 2/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
15 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 6.7% 100.0% 1/1
2 1 6.7% 100.0% 1/1
3 1 6.7% 0.0% 0/1
4 3 20.0% 33.3% 1/3
5 1 6.7% 0.0% 0/1
6 2 13.3% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 13.3% 50.0% 1/2
9 2 13.3% 50.0% 1/2
10 2 13.3% 50.0% 1/2
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 2 33.3% 50.0% 1/2
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.