Leyla

30 ігор ·турнірні ігри · остання гра 1 сер 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 1 серпня 2021, Odessa Summer Cup 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 30
Win-rate 40.0% 12/30
Бали 12.80 з них 0.80 допами Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 4/4
дон 50.0% 1/2
мафія 42.9% 3/7
мирний 23.5% 4/17

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 17 56.7%
мафія 7 23.3%
шериф 4 13.3%
дон 2 6.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 30 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 62 з 80 Odessa Summer Cup 2021
У середньому топ-74.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 2 0 62 з 80

fiim · 6.00 очок рейтингу

Останні турніри

62 з 80 топ-77.5%
Odessa Summer Cup 2021 31 липня – 1 серпня 2021 · fiim · Одеса команда Трое в лодке, не считая русалки · особисто 62 з 80 ігор 15 · перемог 6 · бали 6.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
73 з 101 топ-72.3%
TEAM CUP DNIPRO MAFIA OPEN 2021 13–14 лютого 2021 · fiim · Дніпро команда Синдикат · особисто 73 з 101 ігор 15 · перемог 6 · бали 6.60 · допи +0.60 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
30 ігор
Найкращий місяць
серпень 2021 — 40.0% (6/15)
Максимум допів за гру
+0.20 · Odessa Summer Cup 2021, Тур 4

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
30 ігор · частки рахуються від них
1 5 16.7% 0.0% 0/5
2 3 10.0% 100.0% 3/3
3 5 16.7% 20.0% 1/5
4 2 6.7% 50.0% 1/2
5 2 6.7% 50.0% 1/2
6 4 13.3% 50.0% 2/4
7 2 6.7% 50.0% 1/2
8 2 6.7% 50.0% 1/2
9 2 6.7% 50.0% 1/2
10 3 10.0% 33.3% 1/3
17 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 29.4% 0.0% 0/5
2 2 11.8% 100.0% 2/2
3 4 23.5% 0.0% 0/4
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 5.9% 0.0% 0/1
6 1 5.9% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 5.9% 100.0% 1/1
9 1 5.9% 0.0% 0/1
10 2 11.8% 50.0% 1/2
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 28.6% 50.0% 1/2
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 0.0% 0/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 100.0% 1/1
7 1 50.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.