Tigris.

92 гри ·турнірні ігри · остання гра 15 сер 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 15 серпня 2021, Fox cup 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 92
Win-rate 43.5% 40/92
Бали 44.70 з них 4.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 7
ЛХ 2+ 28.6% 2 із 7 ПУ
Штрафи 0.20

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 46.7% 7/15
мирний 42.9% 27/63
шериф 42.9% 3/7
дон 42.9% 3/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 63 68.5%
мафія 15 16.3%
шериф 7 7.6%
дон 7 7.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 8 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 8 92 гри
Фіналів 1 12.5% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 10 Кубок России 2020, Конференция Поволжья, Ульяновск, 3 Серия
У середньому топ-64.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 5 1 9 з 100
2020 3 0 6 з 10

fiim · 52.00 очок рейтингу

Останні турніри

38 з 50 топ-76.0%
Fox cup 2021 14–15 серпня 2021 · fiim ігор 10 · перемог 4 · бали 4.65 · допи +0.55 · штраф −0.20 · ПУ 3
3.00 очок fiim
181 з 200 топ-90.5%
Клубный чемпионат мира 2021 22–23 травня 2021 · fiim команда ШТ СПб 2 · особисто 181 з 200 ігор 15 · перемог 4 · бали 4.90 · допи +0.90 · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim
9 з 100 топ-9.0%
Кубок Балашихи 2021 фінал 8–9 травня 2021 · fiim ігор 14 · перемог 9 · бали 10.10 · допи +0.80 · штраф — · ПУ 1
24.00 очок fiim
59 з 70 топ-84.3%
Кубок 5 мостов 2021 17–18 квітня 2021 · fiim ігор 10 · перемог 3 · бали 3.90 · допи +0.80 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
89 ігор
Найкращий місяць
січень 2021 — 60.0% (9/15)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
92 гри · частки рахуються від них
1 10 10.9% 50.0% 5/10
2 12 13.0% 58.3% 7/12
3 8 8.7% 37.5% 3/8
4 9 9.8% 44.4% 4/9
5 11 12.0% 27.3% 3/11
6 12 13.0% 50.0% 6/12
7 8 8.7% 37.5% 3/8
8 10 10.9% 40.0% 4/10
9 5 5.4% 40.0% 2/5
10 7 7.6% 42.9% 3/7
63 гри за мирний · частки рахуються від них
1 8 12.7% 50.0% 4/8
2 3 4.8% 33.3% 1/3
3 5 7.9% 40.0% 2/5
4 6 9.5% 50.0% 3/6
5 8 12.7% 25.0% 2/8
6 10 15.9% 60.0% 6/10
7 7 11.1% 28.6% 2/7
8 6 9.5% 33.3% 2/6
9 4 6.3% 50.0% 2/4
10 6 9.5% 50.0% 3/6
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 28.6% 100.0% 2/2
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 2 28.6% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
15 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 6.7% 100.0% 1/1
2 5 33.3% 60.0% 3/5
3 1 6.7% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 20.0% 33.3% 1/3
6 2 13.3% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 20.0% 66.7% 2/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 2 28.6% 50.0% 1/2
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.