Гpизли.

40 ігор ·турнірні ігри · остання гра 15 сер 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 15 серпня 2021, Fox cup 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 40
Win-rate 42.5% 17/40
Бали 18.60 з них 1.60 допами Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 3/3
мирний 39.3% 11/28
мафія 33.3% 2/6
дон 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 28 70.0%
мафія 6 15.0%
шериф 3 7.5%
дон 3 7.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 40 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 15 з 50 Fox cup 2021
У середньому топ-62.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 3 0 15 з 50
2020 1 0 18 з 40

fiim · 12.00 очок рейтингу

Останні турніри

15 з 50 топ-30.0%
Fox cup 2021 14–15 серпня 2021 · fiim ігор 10 · перемог 6 · бали 6.80 · допи +0.80 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
65 з 70 топ-92.9%
Moscow Mafia Open 2021 20–21 березня 2021 · fiim ігор 10 · перемог 3 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
99 з 120 топ-82.5%
North cup 2021 6–7 лютого 2021 · fiim ігор 10 · перемог 3 · бали 3.60 · допи +0.60 · штраф — · ПУ 1
4.00 очок fiim
18 з 40 топ-45.0%
Fox cup 2020 15–16 серпня 2020 · fiim ігор 10 · перемог 5 · бали 5.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ 1
2.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
40 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · Fox cup 2021, 3 тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
40 ігор · частки рахуються від них
1 4 10.0% 25.0% 1/4
2 4 10.0% 25.0% 1/4
3 5 12.5% 80.0% 4/5
4 3 7.5% 66.7% 2/3
5 6 15.0% 50.0% 3/6
6 3 7.5% 33.3% 1/3
7 2 5.0% 0.0% 0/2
8 3 7.5% 66.7% 2/3
9 5 12.5% 40.0% 2/5
10 5 12.5% 20.0% 1/5
28 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 10.7% 33.3% 1/3
2 2 7.1% 0.0% 0/2
3 4 14.3% 75.0% 3/4
4 3 10.7% 66.7% 2/3
5 5 17.9% 40.0% 2/5
6 2 7.1% 0.0% 0/2
7 1 3.6% 0.0% 0/1
8 2 7.1% 50.0% 1/2
9 2 7.1% 50.0% 1/2
10 4 14.3% 25.0% 1/4
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 1 16.7% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 33.3% 0.0% 0/2
10 1 16.7% 0.0% 0/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.