LIN.

75 ігор ·турнірні ігри · остання гра 29 сер 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 29 серпня 2021, Враг в Отражении.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 75
Win-rate 53.3% 40/75
Бали 52.15 з них 7.15 допами Середній доп: 0.10
ПУ · перший убитий 9
ЛХ 2+ 44.4% 4 із 9 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 4/4
мафія 75.0% 12/16
шериф 55.6% 5/9
мирний 41.3% 19/46

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 46 61.3%
мафія 16 21.3%
шериф 9 12.0%
дон 4 5.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 8 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Кубок Чёрного Дракона 2017
Номінації
MVP ×1 Парный турнир «Враг в Отражении» 2019
Найкращий гравець міста ×1 Парный турнир «Враг в Отражении» 2019
Найкращий шериф* ×1 Кубок Чёрного Дракона 2017
Найчастіше ПУ ×1 Парный турнир «Враг в Отражении» 2019

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 8 75 ігор
Фіналів 5 62.5% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 40 Враг в Отражении
У середньому топ-14.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 2 0 3 з 40
2020 1 1 7 з 40
2019 4 3 4 з 40
2017 1 1 3 з 40

fiim · 119.00 очок рейтингу

Останні турніри

3 з 40 топ-7.5%
Враг в Отражении 28–29 серпня 2021 · fiim команда ПингВинишко · особисто 3 з 40 ігор 15 · перемог 9 · бали 11.20 · допи +2.20 · штраф — · ПУ 1
26.00 очок fiim
16 з 50 топ-32.0%
Кубок Черного Дракона 27–28 березня 2021 · fiim ігор 12 · перемог 6 · бали 6.97 · допи +0.65 · штраф — · ПУ 2
4.00 очок fiim
7 з 40 топ-17.5%
Кубок Черного Дракона 2020 фінал 28–29 березня 2020 · fiim ігор 18 · перемог 10 · бали 11.55 · допи +1.55 · штраф — · ПУ 2
19.00 очок fiim
5 з 40 топ-12.5%
Syndicate Open 2019 фінал 31 серпня – 1 вересня 2019 · fiim ігор 4 · перемог 2 · бали 2.50 · допи +0.50 · штраф — · ПУ —
13.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
75 ігор
Найкращий місяць
серпень 2021 — 60.0% (9/15)

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
75 ігор · частки рахуються від них
1 8 10.7% 75.0% 6/8
2 9 12.0% 33.3% 3/9
3 9 12.0% 44.4% 4/9
4 7 9.3% 28.6% 2/7
5 5 6.7% 60.0% 3/5
6 10 13.3% 60.0% 6/10
7 5 6.7% 60.0% 3/5
8 7 9.3% 57.1% 4/7
9 6 8.0% 83.3% 5/6
10 9 12.0% 44.4% 4/9
46 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 7 15.2% 71.4% 5/7
2 6 13.0% 33.3% 2/6
3 6 13.0% 16.7% 1/6
4 4 8.7% 0.0% 0/4
5 3 6.5% 33.3% 1/3
6 7 15.2% 42.9% 3/7
7 4 8.7% 50.0% 2/4
8 3 6.5% 66.7% 2/3
9 2 4.3% 50.0% 1/2
10 4 8.7% 50.0% 2/4
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 33.3% 33.3% 1/3
3 1 11.1% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 22.2% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 33.3% 33.3% 1/3
16 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 6.2% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 6.2% 100.0% 1/1
4 2 12.5% 50.0% 1/2
5 2 12.5% 100.0% 2/2
6 1 6.2% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 4 25.0% 50.0% 2/4
9 3 18.8% 100.0% 3/3
10 2 12.5% 50.0% 1/2
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 1 25.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.