Тренер..

63 гри ·турнірні ігри · остання гра 3 жов 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 3 жовтня 2021, In White 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 63
Win-rate 52.4% 33/63
Бали 40.70 з них 3.70 допами Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 7
ЛХ 2+ 28.6% 2 із 7 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 55.6% 5/9
мирний 55.0% 22/40
мафія 44.4% 4/9
шериф 40.0% 2/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 40 63.5%
мафія 9 14.3%
дон 9 14.3%
шериф 5 7.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 9 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 9 63 гри
Фіналів 2 22.2% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 30 Континентальная Лига Мафии 2018
У середньому топ-48.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 2 0 28 з 50
2020 2 0 12 з 50
2019 1 0 42 з 50
2018 3 1 6 з 30
2016 1 1 8 з 60

fiim · 58.00 очок рейтингу

Останні турніри

29 з 40 топ-72.5%
In White 2021 2–3 жовтня 2021 · fiim · Севастополь ігор 10 · перемог 3 · бали 3.90 · допи +0.80 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
28 з 50 топ-56.0%
Rostov-on-Don Mafia Cup 2021 30–31 січня 2021 · fiim ігор 10 · перемог 5 · бали 5.80 · допи +0.70 · штраф — · ПУ 1
3.00 очок fiim
12 з 50 топ-24.0%
InWhite 2020 29–30 серпня 2020 · fiim ігор 10 · перемог 6 · бали 7.10 · допи +1.10 · штраф — · ПУ —
0.00 очок fiim
15 з 40 топ-37.5%
Кубок Севастополя 2020 1–2 лютого 2020 · fiim · Севастополь ігор 3 · перемог 2 · бали 2.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
63 гри
Найкращий місяць
червень 2018 — 75.0% (12/16)
Максимум допів за гру
+0.40 · InWhite 2020, 9 тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
63 гри · частки рахуються від них
1 5 7.9% 100.0% 5/5
2 4 6.3% 50.0% 2/4
3 6 9.5% 33.3% 2/6
4 10 15.9% 40.0% 4/10
5 6 9.5% 33.3% 2/6
6 5 7.9% 60.0% 3/5
7 8 12.7% 75.0% 6/8
8 7 11.1% 28.6% 2/7
9 6 9.5% 50.0% 3/6
10 6 9.5% 66.7% 4/6
40 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 7.5% 100.0% 3/3
2 3 7.5% 33.3% 1/3
3 3 7.5% 66.7% 2/3
4 6 15.0% 33.3% 2/6
5 4 10.0% 50.0% 2/4
6 2 5.0% 100.0% 2/2
7 6 15.0% 66.7% 4/6
8 5 12.5% 40.0% 2/5
9 4 10.0% 50.0% 2/4
10 4 10.0% 50.0% 2/4
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 11.1% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 22.2% 0.0% 0/2
5 1 11.1% 0.0% 0/1
6 1 11.1% 0.0% 0/1
7 1 11.1% 100.0% 1/1
8 1 11.1% 0.0% 0/1
9 1 11.1% 100.0% 1/1
10 1 11.1% 100.0% 1/1
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 11.1% 100.0% 1/1
3 2 22.2% 0.0% 0/2
4 2 22.2% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 11.1% 0.0% 0/1
7 1 11.1% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 11.1% 0.0% 0/1
10 1 11.1% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.