Viking

20 ігор ·турнірні ігри · остання гра 9 тра 2021
2 турніри ·1× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 9 травня 2021, Кубок Західної України - Серия 3, Чернівці́.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 20
Win-rate 60.0% 12/20
Бали 12.75 з них 1.25 допами · штраф віднято Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 100.0% 1 із 1 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 2/2
дон 60.0% 3/5
мирний 54.5% 6/11
шериф 50.0% 1/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 11 55.0%
дон 5 25.0%
шериф 2 10.0%
мафія 2 10.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий дон* ×2 Кубок Західної України - Серия 3, Чернівці́ · MAFIA STARS 2021 Lviv

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 20 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Кубок Західної України - Серия 3, Чернівці́
У середньому топ-30.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 2 0 1 з 10

Останні турніри

1 з 10 перемога
Кубок Західної України - Серия 3, Чернівці́ 9 травня 2021 · fiim · Чернівці · Кубок Західної України 2021, етап 3 ігор 10 · перемог 7 · бали 7.00 · допи +0.50 · штраф −0.50 · ПУ — Найкращий дон *
5 з 10 топ-50.0%
MAFIA STARS 2021 Lviv 20 лютого 2021 · fiim · Львів · MAFIA STARS 2021, етап 5 ігор 10 · перемог 5 · бали 5.85 · допи +0.75 · штраф — · ПУ 1 Найкращий дон *

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
11 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
20 ігор · частки рахуються від них
1 2 10.0% 50.0% 1/2
2 1 5.0% 100.0% 1/1
3 1 5.0% 100.0% 1/1
4 3 15.0% 33.3% 1/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 15.0% 33.3% 1/3
7 3 15.0% 100.0% 3/3
8 1 5.0% 0.0% 0/1
9 3 15.0% 66.7% 2/3
10 3 15.0% 66.7% 2/3
11 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 9.1% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 9.1% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 27.3% 33.3% 1/3
7 1 9.1% 100.0% 1/1
8 1 9.1% 0.0% 0/1
9 3 27.3% 66.7% 2/3
10 1 9.1% 100.0% 1/1
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 40.0% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.