Yurigisan

32 гри ·турнірні ігри · остання гра 25 вер 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 25 вересня 2021, ПЛМ 2021 Таллин 2.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 32
Win-rate 50.0% 16/32
Бали 16.60 з них 0.60 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 2
ЛХ 2+ 0.0% 0 із 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 60.0% 3/5
шериф 50.0% 2/4
дон 50.0% 1/2
мирний 47.6% 10/21

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 21 65.6%
мафія 5 15.6%
шериф 4 12.5%
дон 2 6.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 32 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 10 ПЛМ 2021 Таллин 2
У середньому топ-45.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 3 0 5 з 10

fiim · 9.00 очок рейтингу

Останні турніри

5 з 10 топ-50.0%
ПЛМ 2021 Таллин 2 25 вересня 2021 · fiim · Таллінн · Профессиональная Лига Мафии (ПЛМ) 2021, етап 108 ігор 10 · перемог 5 · бали 5.10 · допи — · штраф — · ПУ 1
5 з 10 топ-50.0%
ПЛМ 2021 Таллин 1 11 вересня 2021 · fiim · Таллінн · Профессиональная Лига Мафии (ПЛМ) 2021, етап 92 ігор 10 · перемог 5 · бали 5.00 · допи — · штраф — · ПУ —
11 з 30 топ-36.7%
Poland Mafia Open 2021 14–15 серпня 2021 · fiim · Варшава ігор 12 · перемог 6 · бали 6.68 · допи +0.60 · штраф — · ПУ 1
9.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
32 гри
Найкращий місяць
вересень 2021 — 50.0% (10/20)
Максимум допів за гру
+0.30 · Poland Mafia Open 2021, Тур 7

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
32 гри · частки рахуються від них
1 4 12.5% 50.0% 2/4
2 4 12.5% 25.0% 1/4
3 3 9.4% 33.3% 1/3
4 4 12.5% 50.0% 2/4
5 3 9.4% 100.0% 3/3
6 3 9.4% 66.7% 2/3
7 3 9.4% 33.3% 1/3
8 2 6.2% 50.0% 1/2
9 3 9.4% 33.3% 1/3
10 3 9.4% 66.7% 2/3
21 гра за мирний · частки рахуються від них
1 4 19.0% 50.0% 2/4
2 3 14.3% 33.3% 1/3
3 3 14.3% 33.3% 1/3
4 3 14.3% 66.7% 2/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 4.8% 100.0% 1/1
7 1 4.8% 0.0% 0/1
8 1 4.8% 0.0% 0/1
9 2 9.5% 50.0% 1/2
10 3 14.3% 66.7% 2/3
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 40.0% 100.0% 2/2
6 2 40.0% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 0.0% 0/1
8 1 50.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.