Zeppelin (Комиссар)

38 ігор ·турнірні ігри · остання гра 14 лис 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 14 листопада 2021, Tokmok Open Cup 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 38
Win-rate 50.0% 19/38
Бали 20.21 з них 1.31 допами · штраф віднято Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 1
ЛХ 2+ 100.0% 1 із 1 ПУ
Штрафи 0.40

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 60.0% 3/5
мирний 53.8% 14/26
шериф 50.0% 1/2
дон 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 26 68.4%
мафія 5 13.2%
дон 5 13.2%
шериф 2 5.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 38 ігор
Фіналів 1 33.3% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 8 з 40 Tokmok Open Cup 2021
У середньому топ-46.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 2 1 8 з 40
2019 1 0 41 з 80

fiim · 6.00 очок рейтингу

Останні турніри

8 з 40 топ-20.0%
Tokmok Open Cup 2021 фінал 13–14 листопада 2021 · fiim · Токмак ігор 14 · перемог 7 · бали 7.81 · допи +0.91 · штраф −0.40 · ПУ 1
0.00 очок fiim
27 з 40 топ-67.5%
Renaissance Mafia Club tournament 1–2 травня 2021 · fiim · Бішкек ігор 10 · перемог 4 · бали 4.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
41 з 80 топ-51.3%
Almaty Open Cup 2019 24–26 серпня 2019 · fiim · Алмати ігор 14 · перемог 8 · бали 8.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
27 ігор
Максимум допів за гру
+0.26 · Tokmok Open Cup 2021, FINAL
Найбільший штраф
−0.40 · Tokmok Open Cup 2021, 4-тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
38 ігор · частки рахуються від них
1 8 21.1% 50.0% 4/8
2 3 7.9% 33.3% 1/3
3 4 10.5% 50.0% 2/4
4 2 5.3% 50.0% 1/2
5 3 7.9% 100.0% 3/3
6 3 7.9% 66.7% 2/3
7 2 5.3% 50.0% 1/2
8 5 13.2% 20.0% 1/5
9 3 7.9% 33.3% 1/3
10 5 13.2% 60.0% 3/5
26 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 7 26.9% 42.9% 3/7
2 1 3.8% 100.0% 1/1
3 1 3.8% 0.0% 0/1
4 2 7.7% 50.0% 1/2
5 2 7.7% 100.0% 2/2
6 2 7.7% 100.0% 2/2
7 1 3.8% 0.0% 0/1
8 4 15.4% 25.0% 1/4
9 2 7.7% 50.0% 1/2
10 4 15.4% 75.0% 3/4
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 50.0% 0.0% 0/1
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 2 40.0% 100.0% 2/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 1 20.0% 0.0% 0/1
9 1 20.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.