Jjonak.

43 гри ·турнірні ігри · остання гра 28 лис 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 28 листопада 2021, 4MAFIA OPEN 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 43
Win-rate 51.2% 22/43
Бали 24.84 з них 2.74 допами · штраф віднято Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 4
ЛХ 2+ 25.0% 1 із 4 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 71.4% 5/7
дон 60.0% 3/5
мирний 48.1% 13/27
шериф 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 27 62.8%
мафія 7 16.3%
дон 5 11.6%
шериф 4 9.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найчастіше ПУ ×1 Syndicate Open

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 43 гри
Фіналів 1 33.3% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 50 4MAFIA OPEN 2021
У середньому топ-35.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 3 1 6 з 50

fiim · 7.00 очок рейтингу

Останні турніри

6 з 50 топ-12.0%
4MAFIA OPEN 2021 фінал 27–28 листопада 2021 · fiim ігор 16 · перемог 10 · бали 11.54 · допи +0.94 · штраф — · ПУ 1
0.00 очок fiim
12 з 30 топ-40.0%
Syndicate Open 6–7 листопада 2021 · fiim ігор 12 · перемог 5 · бали 6.48 · допи +1.00 · штраф — · ПУ 3 Найчастіше ПУ
4.00 очок fiim
22 з 40 топ-55.0%
Враг в Отражении 28–29 серпня 2021 · fiim команда Сила Сибири · особисто 22 з 40 ігор 15 · перемог 7 · бали 7.30 · допи +0.80 · штраф −0.50 · ПУ —
3.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
36 ігор
Найкращий місяць
листопад 2021 — 53.6% (15/28)
Максимум допів за гру
+0.50 · Syndicate Open, Гра 11

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
43 гри · частки рахуються від них
1 3 7.0% 66.7% 2/3
2 2 4.7% 100.0% 2/2
3 5 11.6% 60.0% 3/5
4 4 9.3% 25.0% 1/4
5 6 14.0% 16.7% 1/6
6 4 9.3% 50.0% 2/4
7 4 9.3% 50.0% 2/4
8 5 11.6% 20.0% 1/5
9 6 14.0% 83.3% 5/6
10 4 9.3% 75.0% 3/4
27 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 11.1% 66.7% 2/3
2 1 3.7% 100.0% 1/1
3 4 14.8% 50.0% 2/4
4 2 7.4% 0.0% 0/2
5 3 11.1% 33.3% 1/3
6 2 7.4% 100.0% 2/2
7 1 3.7% 0.0% 0/1
8 5 18.5% 20.0% 1/5
9 3 11.1% 66.7% 2/3
10 3 11.1% 66.7% 2/3
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 1 25.0% 0.0% 0/1
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 1 20.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.