Talex.

33 гри ·турнірні ігри · остання гра 28 лис 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 28 листопада 2021, 4MAFIA OPEN 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 33
Win-rate 42.4% 14/33
Бали 15.00 з них 1.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 0
ЛХ 2+ — жодного ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 57.1% 4/7
мирний 45.0% 9/20
шериф 33.3% 1/3
дон 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 20 60.6%
мафія 7 21.2%
шериф 3 9.1%
дон 3 9.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 33 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 30 з 50 4MAFIA OPEN 2021
У середньому топ-81.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 1 0 30 з 50
2019 2 0 31 з 40
2018 2 0 31 з 36
2017 1 0 36 з 40

fiim · 13.00 очок рейтингу

Останні турніри

30 з 50 топ-60.0%
4MAFIA OPEN 2021 27–28 листопада 2021 · fiim ігор 12 · перемог 6 · бали 6.00 · допи +0.50 · штраф −0.50 · ПУ —
0.00 очок fiim
31 з 40 топ-77.5%
Syndicate Open 2019 31 серпня – 1 вересня 2019 · fiim ігор 1 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
—
Парный турнир «Враг в Отражении» 2019 3–4 травня 2019 · fiim команда Последний вагон этого казино ігор 5 · перемог 4 · бали 4.00 · допи — · штраф — · ПУ —
2.00 очок fiim
31 з 36 топ-86.1%
Открытый Кубок Приморья 2018 13–14 липня 2018 · fiim ігор 0 · перемог 0 · бали 0.00 · допи — · штраф — · ПУ —
2.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
29 ігор
Найкращий місяць
квітень 2018 — 26.7% (4/15)
Найбільший штраф
−0.50 · 4MAFIA OPEN 2021, 9 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
33 гри · частки рахуються від них
1 3 9.1% 33.3% 1/3
2 3 9.1% 33.3% 1/3
3 6 18.2% 33.3% 2/6
4 4 12.1% 50.0% 2/4
5 2 6.1% 0.0% 0/2
6 3 9.1% 33.3% 1/3
7 2 6.1% 100.0% 2/2
8 4 12.1% 25.0% 1/4
9 3 9.1% 66.7% 2/3
10 3 9.1% 66.7% 2/3
20 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 15.0% 33.3% 1/3
2 2 10.0% 50.0% 1/2
3 2 10.0% 50.0% 1/2
4 4 20.0% 50.0% 2/4
5 2 10.0% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 10.0% 100.0% 2/2
8 2 10.0% 0.0% 0/2
9 2 10.0% 50.0% 1/2
10 1 5.0% 100.0% 1/1
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 1 33.3% 0.0% 0/1
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 42.9% 33.3% 1/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 28.6% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 100.0% 1/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.