Крюгер

303 гри ·турнірні ігри · остання гра 19 вер 2021
32 турніри ·1× переможець
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 19 вересня 2021, Vinnytsia Mafia Cup 2021.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 303
Win-rate 54.1% 164/303
Бали 201.83 з них 31.23 допами Середній доп: 0.10
ПУ · перший убитий 37
ЛХ 2+ 37.8% 14 із 37 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 73.5% 25/34
мафія 63.5% 40/63
мирний 48.9% 89/182
шериф 41.7% 10/24

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 182 60.1%
мафія 63 20.8%
дон 34 11.2%
шериф 24 7.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 32 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Ukrainian Mafia Open 2019
2 1× друге місце Ukrainian Mafia Open 2020
Номінації
Найкращий гравець мафії ×3 Mafia Teams World Cup 2019 · Mafia Teams World Championship 2019 · Big Ben High Level 2018 Финал
Найкращий дон* ×2 Mafia Teams World Cup 2019 · Mafia Teams World Championship 2019

* Найкращого шерифа і дона ФІІМ не вручає — їх рахує Mafia Scout за середнім допом за роль.

Підсумки за турнірами

Турнірів 32 303 гри
Фіналів 3 9.4% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 80 Ukrainian Mafia Open 2019
У середньому топ-36.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 6 0 2 з 75
2020 7 1 2 з 40
2019 12 1 1 з 80
2018 6 1 41 з 60
2017 1 0 —

fiim · 368.00 очок рейтингу

Останні турніри

6 з 60 топ-10.0%
Vinnytsia Mafia Cup 2021 18–19 вересня 2021 · fiim · Вінниця команда TD Bowling Club · особисто 6 з 60 ігор 15 · перемог 9 · бали 10.95 · допи +1.95 · штраф — · ПУ 2
22.00 очок fiim
13 з 60 топ-21.7%
Big Ben Hard Version 2021 11–12 вересня 2021 · fiim · Київ ігор 12 · перемог 7 · бали 8.18 · допи +1.10 · штраф — · ПУ 1
14.00 очок fiim
2 з 75 топ-2.7%
Pro100.Sherlock Cup 2021 10–11 липня 2021 · fiim · Харків команда TD Bowling Club · особисто 2 з 75 ігор 14 · перемог 11 · бали 12.87 · допи +1.60 · штраф — · ПУ 4
35.00 очок fiim
7 з 10 топ-70.0%
Big Ben High Level 2021 (1 Серия, Киев) 30 травня 2021 · fiim · Київ · Big Ben High Level 2021, етап 19 ігор 10 · перемог 5 · бали 5.50 · допи +0.50 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
11 ігор
Без штрафу поспіль
303 гри
Найкращий місяць
лютий 2021 — 60.0% (9/15)
Максимум допів за гру
+2.00 · Vinnytsia Mafia Cup 2017, 9 Тур
ЛХ 3/3
3 гри

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
303 гри · частки рахуються від них
1 31 10.2% 51.6% 16/31
2 33 10.9% 51.5% 17/33
3 31 10.2% 58.1% 18/31
4 28 9.2% 39.3% 11/28
5 30 9.9% 50.0% 15/30
6 29 9.6% 44.8% 13/29
7 32 10.6% 65.6% 21/32
8 31 10.2% 51.6% 16/31
9 21 6.9% 61.9% 13/21
10 37 12.2% 64.9% 24/37
182 гри за мирний · частки рахуються від них
1 23 12.6% 47.8% 11/23
2 19 10.4% 42.1% 8/19
3 16 8.8% 56.3% 9/16
4 20 11.0% 35.0% 7/20
5 21 11.5% 52.4% 11/21
6 18 9.9% 38.9% 7/18
7 17 9.3% 52.9% 9/17
8 23 12.6% 52.2% 12/23
9 7 3.8% 57.1% 4/7
10 18 9.9% 61.1% 11/18
24 гри за шериф · частки рахуються від них
1 2 8.3% 50.0% 1/2
2 2 8.3% 50.0% 1/2
3 4 16.7% 25.0% 1/4
4 2 8.3% 50.0% 1/2
5 1 4.2% 0.0% 0/1
6 3 12.5% 33.3% 1/3
7 2 8.3% 100.0% 2/2
8 1 4.2% 100.0% 1/1
9 5 20.8% 20.0% 1/5
10 2 8.3% 50.0% 1/2
63 гри за мафія · частки рахуються від них
1 5 7.9% 60.0% 3/5
2 7 11.1% 57.1% 4/7
3 7 11.1% 71.4% 5/7
4 5 7.9% 40.0% 2/5
5 5 7.9% 60.0% 3/5
6 5 7.9% 60.0% 3/5
7 8 12.7% 75.0% 6/8
8 7 11.1% 42.9% 3/7
9 6 9.5% 83.3% 5/6
10 8 12.7% 75.0% 6/8
34 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 2.9% 100.0% 1/1
2 5 14.7% 80.0% 4/5
3 4 11.8% 75.0% 3/4
4 1 2.9% 100.0% 1/1
5 3 8.8% 33.3% 1/3
6 3 8.8% 66.7% 2/3
7 5 14.7% 80.0% 4/5
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 8.8% 100.0% 3/3
10 9 26.5% 66.7% 6/9

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.