Разводчик.

151 гра ·турнірні ігри · остання гра 4 вер 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 4 вересня 2021, МЛМ 2021. Конференция Центрального региона РФ: 3 серия «Санкт-Петербург».

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 151
Win-rate 41.1% 62/151
Бали 81.45 з них 5.75 допами · штраф віднято Середній доп: 0.04
ПУ · перший убитий 7
ЛХ 2+ 14.3% 1 із 7 ПУ
Штрафи 3.30

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 54.8% 17/31
дон 46.7% 7/15
шериф 36.8% 7/19
мирний 36.0% 31/86

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 86 57.0%
мафія 31 20.5%
шериф 19 12.6%
дон 15 9.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 22 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 22 151 гра
Фіналів 1 4.5% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 50 Saint-Petersburg Mafia Open 2018
У середньому топ-69.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 5 0 10 з 10
2020 3 0 9 з 10
2019 4 0 12 з 30
2018 3 1 6 з 50
2017 2 0 35 з 60
2016 2 0 15 з 40
2015 2 0 40 з 40
2014 1 0 73 з 100

fiim · 87.00 очок рейтингу

Останні турніри

10 з 10 топ-100.0%
МЛМ 2021. Конференция Центрального региона РФ: 3 серия «Санкт-Петербург» 4 вересня 2021 · fiim · Мировая Лига Мафии (МЛМ) 2021, етап 54 ігор 6 · перемог 1 · бали 1.50 · допи +0.30 · штраф — · ПУ 1
51 з 70 топ-72.9%
Golden Nox 2021 14–15 серпня 2021 · fiim ігор 10 · перемог 4 · бали 4.50 · допи +0.50 · штраф — · ПУ —
3.00 очок fiim
13 з 50 топ-26.0%
Кубок Белых Ночей 2021 29–30 травня 2021 · fiim ігор 10 · перемог 6 · бали 6.80 · допи +1.00 · штраф −0.20 · ПУ 2
6.00 очок fiim
176 з 200 топ-88.0%
Клубный чемпионат мира 2021 22–23 травня 2021 · fiim команда ШТ СПб 2 · особисто 176 з 200 ігор 15 · перемог 5 · бали 5.50 · допи +0.50 · штраф — · ПУ —
4.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
41 гра
Найкращий місяць
травень 2021 — 44.0% (11/25)
Максимум допів за гру
+1.00 · North Cup 2017, 8 Тур

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
151 гра · частки рахуються від них
1 16 10.6% 37.5% 6/16
2 11 7.3% 63.6% 7/11
3 12 7.9% 41.7% 5/12
4 20 13.2% 5.0% 1/20
5 18 11.9% 38.9% 7/18
6 13 8.6% 53.8% 7/13
7 18 11.9% 55.6% 10/18
8 17 11.3% 58.8% 10/17
9 13 8.6% 30.8% 4/13
10 13 8.6% 38.5% 5/13
86 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 9 10.5% 33.3% 3/9
2 7 8.1% 71.4% 5/7
3 5 5.8% 20.0% 1/5
4 12 14.0% 0.0% 0/12
5 12 14.0% 41.7% 5/12
6 7 8.1% 57.1% 4/7
7 11 12.8% 45.5% 5/11
8 11 12.8% 54.5% 6/11
9 6 7.0% 0.0% 0/6
10 6 7.0% 33.3% 2/6
19 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 10.5% 50.0% 1/2
2 1 5.3% 0.0% 0/1
3 1 5.3% 100.0% 1/1
4 1 5.3% 0.0% 0/1
5 2 10.5% 50.0% 1/2
6 3 15.8% 33.3% 1/3
7 4 21.1% 50.0% 2/4
8 1 5.3% 100.0% 1/1
9 1 5.3% 0.0% 0/1
10 3 15.8% 0.0% 0/3
31 гра за мафія · частки рахуються від них
1 4 12.9% 25.0% 1/4
2 1 3.2% 0.0% 0/1
3 6 19.4% 50.0% 3/6
4 5 16.1% 20.0% 1/5
5 2 6.5% 50.0% 1/2
6 3 9.7% 66.7% 2/3
7 2 6.5% 100.0% 2/2
8 2 6.5% 50.0% 1/2
9 4 12.9% 100.0% 4/4
10 2 6.5% 100.0% 2/2
15 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 6.7% 100.0% 1/1
2 2 13.3% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 13.3% 0.0% 0/2
5 2 13.3% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 6.7% 100.0% 1/1
8 3 20.0% 66.7% 2/3
9 2 13.3% 0.0% 0/2
10 2 13.3% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.