Вдохновение.

99 ігор ·турнірні ігри · остання гра 12 вер 2021
Порівняти

Форма зараз

сер — жов проти тра — лип

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 12 вересня 2021, Project X.

Період

Підсумки періоду

весь час · лише турнірні
Ігор 99
Win-rate 52.5% 52/99
Бали 58.73 з них 5.75 допами · штраф віднято Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 5
ЛХ 2+ 20.0% 1 із 5 ПУ
Штрафи 0.52

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 12/18
дон 54.5% 6/11
мирний 49.3% 33/67
шериф 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 67 67.7%
мафія 18 18.2%
дон 11 11.1%
шериф 3 3.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 9 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації

Підсумки за турнірами

Турнірів 9 99 ігор
Фіналів 2 22.2% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 МЛМ 2021. Конференция Юга РФ, Новороссийск Серия 1
У середньому топ-43.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2021 7 1 2 з 10
2020 2 1 9 з 50

fiim · 39.00 очок рейтингу

Останні турніри

45 з 50 топ-90.0%
Project X 11–12 вересня 2021 · fiim ігор 10 · перемог 3 · бали 3.30 · допи +0.20 · штраф — · ПУ 1
2.00 очок fiim
2 з 10 топ-20.0%
МЛМ 2021. Конференция Юга РФ, Новороссийск Серия 1 11 вересня 2021 · fiim · Мировая Лига Мафии (МЛМ) 2021, етап 62 ігор 10 · перемог 6 · бали 6.30 · допи +0.30 · штраф — · ПУ —
110 з 140 топ-78.6%
V Кубок Юга 24–25 липня 2021 · fiim ігор 10 · перемог 4 · бали 4.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ 1
4.00 очок fiim
16 з 70 топ-22.9%
FX CUP Big Ben Belgorod 2021 26–27 червня 2021 · fiim ігор 11 · перемог 6 · бали 7.20 · допи +1.20 · штраф — · ПУ 1
0.00 очок fiim

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
87 ігор
Найкращий місяць
червень 2021 — 52.4% (11/21)
Максимум допів за гру
+0.40 · FX CUP Big Ben Belgorod 2021, Тур 11
Найбільший штраф
−0.52 · InWhite 2020, Фінал

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
99 ігор · частки рахуються від них
1 12 12.1% 58.3% 7/12
2 12 12.1% 50.0% 6/12
3 14 14.1% 57.1% 8/14
4 9 9.1% 55.6% 5/9
5 8 8.1% 50.0% 4/8
6 10 10.1% 90.0% 9/10
7 12 12.1% 50.0% 6/12
8 9 9.1% 11.1% 1/9
9 8 8.1% 50.0% 4/8
10 5 5.1% 40.0% 2/5
67 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 7 10.4% 42.9% 3/7
2 9 13.4% 44.4% 4/9
3 11 16.4% 54.5% 6/11
4 7 10.4% 57.1% 4/7
5 5 7.5% 40.0% 2/5
6 6 9.0% 100.0% 6/6
7 6 9.0% 50.0% 3/6
8 8 11.9% 12.5% 1/8
9 7 10.4% 42.9% 3/7
10 1 1.5% 100.0% 1/1
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 2 66.7% 50.0% 1/2
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
18 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 5.6% 100.0% 1/1
2 1 5.6% 100.0% 1/1
3 3 16.7% 66.7% 2/3
4 1 5.6% 0.0% 0/1
5 2 11.1% 100.0% 2/2
6 3 16.7% 100.0% 3/3
7 4 22.2% 50.0% 2/4
8 1 5.6% 0.0% 0/1
9 1 5.6% 100.0% 1/1
10 1 5.6% 0.0% 0/1
11 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 18.2% 100.0% 2/2
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 9.1% 100.0% 1/1
5 1 9.1% 0.0% 0/1
6 1 9.1% 0.0% 0/1
7 2 18.2% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 27.3% 33.3% 1/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.